Aerogate Homes

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Kaposvár, Deseda, Hattyú utca

+ 16 kép 1/19
18 000 000 Ft18 M Ft 514 286 Ft/m2
35 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1371 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 691
Royal Ingatlan Kaposvár
Royal Ingatlan Kaposvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó művelési ág alól kivett zártkerti ingatlan a Deseda-tó szomszédságában!

A természet szerelmeseinek és a nyugalmat keresőknek kínálunk egy kivételes lehetőséget Kaposvár egyik legnépszerűbb és legszebb részén, a Deseda-tó közelében, a Hattyú utcában!

Elhelyezkedés:
A tó csupán néhány száz méterre található, így pár perc sétával elérhető a vízpart, ahol horgászat, kirándulás, biciklizés és vízi sportok várják az aktív kikapcsolódás kedvelőit. A környék rendezett, folyamatosan fejlődik, egyre kedveltebb a befektetők és a nyaralót keresők körében is.

Telek adatok:

• Méret: 1371 m² – szinte teljesen sík, rendezett terület
• A hátsó részen gyümölcsfák (barack, szilva, körte, meggy, birs) és egy konyhakert került kialakításra
• Közművek: villany bekötve, víz a telken belül + fúrt kút is rendelkezésre áll
• Az ingatlan művelési ág alól történő kivonása folyamatban van, így hamarosan kifüggesztés nélkül, egyszerűen, hagyományos adásvétellel megvásárolható lesz!

Épületek és adottságok:

• Két szintes, 35 m²-es faház beton alapon
• Alsó szint: nappali, konyha, fürdő+WC
• Felső szint: 2 hálószoba
• Két terasz: első 9,5 m², hátsó 14 m² – igazi nyári pihenőhelyek, de akár be is építhetők télikertnek vagy bővítésnek
• 10 m² tégla építésű tároló – műhelynek, kerti szerszámok tárolására
• Hangulatos pince – bor, zöldség, gyümölcs tárolására ideális

Felhasználási lehetőségek:
Ez az ingatlan remek választás:

• saját nyaralónak, ahol a városi zajtól távol, de mégis könnyen megközelíthető helyen pihenhet
• családi hétvégi háznak, ahol a gyerekek biztonságban játszhatnak a nagy kertben
• befektetésnek, hiszen a környék keresett a turisták és horgászok körében, így könnyedén kialakítható belőle vendégház vagy kiadó apartman

A Deseda-tó a régió egyik legkedveltebb kirándulóhelye, ahol a természeti környezet, a sportlehetőségek és a folyamatos fejlesztések garantálják az értékállóságot.

Ha szeretne egy hangulatos, sok lehetőséget rejtő ingatlant a tó közelségében, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

További információkért keressen bizalommal, és nézze meg személyesen ezt a különleges ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
514 e Ft
511 e Ft -1%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
18 M Ft m Ft
26.7 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár, Deseda, Hattyú utca

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

1.3 M Ft
827 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

9.9 M Ft
6124 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

350 M Ft
3 szoba
100 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

1.5 M Ft
1101 m²
0 m²
Kaposvár, Kecelhegy-Cser, Bodza utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

4.5 M Ft
1824 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

1.99 M Ft
1424 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

14 M Ft
1 szoba
20 m²
Siófok
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Siófok

1252.895 M Ft
7 ha
Balatonberény
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Balatonberény

27 M Ft
2.25 ha
205 m²
Ecseny
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ecseny

195 M Ft
6.85 ha
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

1.999 M Ft
1631 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

14 M Ft
1 szoba
20 m²
Kőröshegy
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kőröshegy

22 M Ft
5237 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

1.7 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

1.3 M Ft
1656 m²
0 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

395.703 M Ft
2 ha
1300 m²
Kaposvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kaposvár

7.9 M Ft
1 szoba
25 m²
Kőröshegy
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kőröshegy

10 M Ft
4526 m²
Balatonkeresztúr
Eladó mezogazdasagi ingatlan