Seven Pearl

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Helvécia

1/1
14 500 000 Ft14.5 M Ft 2 302 Ft/m2
6300 m²

Részletes adatok

Telekméret: 6300 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 266
Zomboriné Pásztor Klára
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Kecskemét Helvécia Széles közön, közvetlen műút mellett, 6298 nm-es szántó besorolású terület eladó. Villany a telken, vezetékes víz és gáz a telek előtt. Hívjon mutatom.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Helvécián

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Helvécia m² ár
2 e Ft
367 e Ft 99%
Ennek az ára
Helvécia átlagár
14.5 M Ft m Ft
20.6 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Helvécia

Eladó ingatlanok a környékről

Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

42.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Helvécia, Fehértói dűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

34.8 M Ft
2 szoba
80 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

80 M Ft
3 szoba
200 m²
Gátér
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gátér

39.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

69.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

16.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

42.9 M Ft
1 szoba
800 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

9 M Ft
Kiskunmajsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunmajsa

9.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

19.99 M Ft
1.03 ha
0 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

28.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

42.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

89.8 M Ft
3 szoba
75 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

10 M Ft
7573 m²
0 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Pálmonostora, Bánhididűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pálmonostora

2.69 M Ft
40 m²
Kecskemét
Eladó téglalakás

Kecskemét

81.75 M Ft
3 szoba
74 m²
Helvécia