Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó hatalmas mezőgazdasági célú terület Csemőn!
Megvételre kínálok egy kivételes adottságú, hatalmas mezőgazdasági területet, amely tökéletes választás növénytermesztéshez, állattartáshoz, szőlőműveléshez vagy akár agrárturisztikai célokra.
Az ingatlan főbb jellemzői:
- 16677 m2 (1,6677 ha) terület,
- gazdasági épület, szőlő, szántó és legelő,
- a területen található egy 1993-ban épült, pincével rendelkező épület is,
- az épület beton alapra 38-as téglából készült,
- több fúrt kút,
- villany bekötve,
- tartályos gáz,
- zárt szennyvíztároló,
- 1/1 tehermentes tulajdon,
- azonnal birtokba vehető.
További részletekért és bővebb információért kérem hívjon! Amennyiben hitelre van szüksége, irodánk teljeskörű ügyintézéssel, ingyenes és bankfüggetlen hiteltanácsadással várja.
A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!
#legjobbotthoningatlaniroda #legjobbotthon #ingatlancegléd #cegléd #ceglédiingatlan #ceglédilakás #ceglédieladóingatlan #ceglédiház #eladóingatlancegléd #ceglédkörnyéke #ceglédingatlanos #1,5% #eladóingatlan #eladóház #eladólakás #ingatlan #ingatlanpiac #otthon #lakásvásárlás #házvásárlás #befektetés #ingatlanbefektetés #kiadó #kiadóingatlancegléd #CSOK #tápióság #csemő #albertirsa #ceglédbercel #pilis
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 07. Utoljára módosítva: 2025. 06. 07.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Csemő