BAM Living

Eladó iroda
Szeged, földszint

+ 14 kép 1/17
187 000 000 Ft187 M Ft 1 080 925 Ft/m2
173 m²
földszint
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 628
Kádár Zoltán László
Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Szeged, belváros közelében 173 m2-es, új építésű, kulcsrakész iroda 147.244.000 Ft + ÁFA áron eladó. Az ingatlan elhelyezkedése, frekventáltsága rendkívűl kedvező lehetőséget biztosít akár orvosi rendelő, wellness stúdió vagy többféle profilú iroda kialakítására is saját design szerint. Egyedi lehetőség lehet befektetőknek és vállalkozásoknak egyaránt. Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitel is igényelhető, melynek intézéséhez szakszerű segítség áll a leendő vásárló rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1081 e Ft
868 e Ft -25%
Ennek az ára
Szeged átlagár
187 M Ft m Ft
102.4 m Ft -83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, földszint

Eladó irodák a környékről

Szeged
Eladó iroda

Szeged

114.1 M Ft
8 szoba
150 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

309 M Ft
11 + 2 szoba
310 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

140 M Ft
157 m²
Szeged, Belváros, Jósika utca
Eladó iroda

Szeged

80 M Ft
113 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

119 M Ft
164 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

48.37 M Ft
34 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

125 M Ft
164 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Kossuth Lajos sugárút
Eladó iroda

Szeged

0.066 M Ft
30 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

96 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

35 M Ft
1 szoba
32 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

187 M Ft
173 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

114.1 M Ft
8 szoba
150 m²
Kistelek
Eladó iroda

Kistelek

110 M Ft
2 + 1 szoba
165 m²
Hódmezővásárhely
Eladó iroda

Hódmezővásárhely

55 M Ft
3 + 1 szoba
175 m²
Szeged, Kálvária sugárút környéke, Kossuth Lajos sugárút
Eladó iroda

Szeged

0.066 M Ft
30 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

285 M Ft
494 m²
494 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

9.9 M Ft
2 + 1 szoba
44 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

44.55 M Ft
1 szoba
33 m²
Szeged, Belváros, Jósika utca
Eladó iroda

Szeged

80 M Ft
113 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

34.5 M Ft
2 szoba
42 m²
Makó, Mikes Kelemen u
Eladó iroda

Makó

75 M Ft
18 + 3 szoba
900 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

90.499 M Ft
3 szoba
83 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

285 M Ft
494 m²
494 m²
Szeged
Eladó iroda

Szeged

110 M Ft
211 m²

Falusi CSOK ingatlanok