Seven Pearl

Eladó iroda
Sopron, földszint

+ 4 kép 1/7
24 490 000 Ft24.49 M Ft 765 313 Ft/m2
1 szoba
32 m²
földszint
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 947
Bősze Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Sopron nyugati iparterületén, (3 perc sétára a Jereván lakóteleptől) található irodaház földszintjén eladó egy két külön bejárattal rendelkező iroda. Az épület 5 évvel ezelőtt lett teljesen felújítva minden része, ekkor a vevő kérésére gipszkarton falrendszerrel lett két részre választva az eredetileg 32m2-es ingatlan. Külön bejáratokkal, külön fürdőszobáikkal és a képeken is látható módon a konyhabútorok részére minden kiállás is rendelkezésre áll.
Ideális lehet iroda/lakás, üzlethelyiség, fodrászat, rendelő vagy egyéb szolgáltatás kialakítására, befektetésre/bérbeadásra.
Az ingatlan frekventált, jól megközelíthető helyen található előtte a parkolás ingyenes. Lakássá átsorolni nem lehet, mivel ipari parkban található.
Fűtése elektromos fali radiátorral megoldott, használati melegvizét villanybojler szolgáltatja.

Irányára: 24.490.000.- Ft.

Várom megtisztelő hívását!

Hitelcentrumunk, 12 bankot versenyeztet és lebonyolítja a teljes ügyintézést.
Számtalan variáció létezik, ezért kérje FÜGGETLEN szakértőnk személyre szabott, egyedi javaslatát!

Ich spreche Deutsch.
I speak English.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Irodák ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
765 e Ft
586 e Ft -31%
Ennek az ára
Sopron átlagár
24.49 M Ft m Ft
144.2 m Ft 83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, földszint

Eladó irodák a környékről

Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

46.174 M Ft
46 m²
Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

80.249 M Ft
81 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

47.22 M Ft
8 szoba
115 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

470 M Ft
558 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

18.3 M Ft
4 szoba
49 m²
Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

92.308 M Ft
93 m²
Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

79.962 M Ft
80 m²
Győr
Eladó iroda

Győr

0.085 M Ft
1 szoba
35 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

61.5 M Ft
147 m²
Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

103.386 M Ft
104 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

28.45 M Ft
4 szoba
67 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

33.95 M Ft
5 szoba
102 m²
Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

104.128 M Ft
105 m²
Mosonmagyaróvár, Magyar utca
Eladó iroda

Mosonmagyaróvár

89.1 M Ft
272 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

15.2 M Ft
3 szoba
39 m²
Győr, Baráti út
Eladó iroda

Győr

92.308 M Ft
93 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

52 M Ft
69 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

120 M Ft
87 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

14.2 M Ft
2 szoba
37 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

49.86 M Ft
3 szoba
134 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

146.4 M Ft
166 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

400 M Ft
5 szoba
501 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

52 M Ft
69 m²
Sopron
Eladó iroda

Sopron

26.95 M Ft
3 szoba
67 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

69.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Balatonkenese
Eladó családi ház

Balatonkenese

165.7 M Ft
2 + 4 szoba
179 m²
Szigetújfalu
Eladó családi ház