Astora Art House

Eladó iroda
Miskolc

+ 10 kép 1/13
395 000 000 Ft395 M Ft 152 451 Ft/m2
23 szoba
2591 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 447
Takács Alán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Miskolc központjában, búzatér szomszédságában, 6 szintes (pince, földszint és 4 emelet) irodaépület "üzletház" besorolással és a hozzá tartozó, de külön helyrajzi számon található "üzem" besorolású ingatlan eladó!

Az ingatlan részletes ismertetése:

- Kivett üzem:
Telek terület 2461 m², amin egy 644 m² -es vasbeton tartószerkezetes, egy légterű, csarnok található, amit úgy alakítottak ki, hogy a tartó oszlopok között, egymástól független, szekcionált garázskapukon keresztül lehet a csarnokba bejutni.
A területen jelenleg 20 db szeméjgépkocsi parkoló van kialakítva.

- Üzletház (Iroda épület)
Alapterülete tulajdoni lap szerint 506 m², ezen a területen kialakított irodák összes hasznos alapterülete 2591 m².
Az épület a 80-as években vasbeton oszlopos szerkezettel épült, így a szintek egybefüggő teret alkotnak, amit könnyen variálhatóan fel lehet osztani, akár egymástól független bérlők fogadására is alkalmas.
Fűtése önálló Fan Coil fűtő/hűtő rendszer
levegő cserélő és szellőztető rendszerrel., A pince és legfelső szint kivételével minden szinten külön nő-férfi WC. és mosdók lettek kialakítva. Teakonyha szintén minden szinten megtalálható.

Közlekedés:
Villamos és városi, ill. távolsági buszmegállók néhány perc séta távolságban elérhetők.
Autópálya 7 perc (3,9 km)
BOSCH 9 perc (3,7 km)
Déli ipari park 15 perc (7 km)

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
152 e Ft
451 e Ft 66%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
395 M Ft m Ft
152.6 m Ft -159%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc

Eladó ingatlanok a környékről

Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

22.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

72 M Ft
609 m²
89 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

125 M Ft
5 szoba
177 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

220 M Ft
10 szoba
459 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

89.9 M Ft
236 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

107 M Ft
6 szoba
220 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

22.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

22.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

72 M Ft
609 m²
89 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

125 M Ft
5 szoba
177 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

89.9 M Ft
236 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

49.9 M Ft
6 szoba
204 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

107 M Ft
6 szoba
220 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

43 M Ft
8 szoba
143 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

89.9 M Ft
236 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

43 M Ft
8 szoba
143 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

72 M Ft
609 m²
89 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó iroda

Miskolc

135 M Ft
4 szoba
177 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

19.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

395 M Ft
5235 m²
1232 m²
Miskolc
Eladó iroda

Miskolc

85 M Ft
14 szoba
440 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

55.9 M Ft
3 szoba
50 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

22.5 M Ft
3 + 1 szoba
83 m²
Hajós
Eladó családi ház

Hajós

49.5 M Ft
6 szoba