Astora Olive Club House

Eladó iroda
Gödöllő

+ 17 kép 1/20
295 000 000 Ft295 M Ft 1 000 000 Ft/m2
9 szoba
295 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 295 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 772
Sápi Balázs
Gödöllő Ingatlanközpont Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Gödöllő belvárosában 2006-ban épült, modern társasházban, befektetésnek is kiválóan alkalmas, 295nm hasznos alapterületű irodaház eladó!
Elosztás:
- Földszint (47,7 nm): előtér, akadálymentesített tárgyaló és mosdó
- Emelet (121,41 nm): előtér, tárgyaló, titkárság, iroda, teakonyha, mosdó, fedett terasz
- Tetőtér (125,64 nm): előtér, 3 irattár, iroda, közlekedő, teakonyha, 2 mosdó
Műszaki adottságok:
- 38-as PTH tégla falazat + 8 cm hőszigetelés,
- monolit födém + 10cm üveggyapot,
- Bramac betoncserép,
- egyedi thermo üvegezésű borovi fenyő nyílászárók,
- emeleten alu elektromos redőnyök,
- 3 fázisú 3x40A áram
- Hoval kondenzációs kazán radiátoros hőleadással, fan-coil mennyezeti klíma,10 kW-os hőszivattyú
- riasztó és udvari kamerarendszer,
- központi porszívó
- hangszigetelt bőr tárgyalóajtó, rejtett LED világítások,
- videókivetítő és hangszóró rendszer
Az ár tartalmazza:
- prémium minőségű Olaszországból hozott irodabútorok,
- 2db tárgyalóasztal,
- eredeti bőr tárgyalószékek,
- 3db bőrfotel
- kanapé dohányzóasztallal,
- beépített bútorok,
- recepciós pult,
- irodaszekrény, irattároló beépített széffel,
- 4 munkaállásos irodaasztalok,
- konyhabútor, mosogatógép, hűtő
A zárt udvarban 3db térkövezett kocsibeálló áll rendelkezésre.
Ez a teljeskörűen felszerelt, prémium irodaház nem csak komfortos és modern munkakörnyezetet biztosít, hanem ideális befektetési lehetőség is.
Irányár: 295.000.000.-Ft + Áfa
Hivatkozási szám: 2518284.
Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján:
Sápi Tamás +36 20 944-7025 sapitamas@godolloi.hu
GÖDÖLLŐ INGATLANKÖZPONT - www.godolloi.hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Irodák ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1000 e Ft
821 e Ft -22%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
295 M Ft m Ft
222.2 m Ft -33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó ingatlanok a környékről

Vác
Eladó iroda

Vác

180 M Ft
270 m²
Abony
Eladó iroda

Abony

69 M Ft
192 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

370 M Ft
435 m²
Érd, Újfalu
Eladó iroda

Érd

38.4 M Ft
48 m²
Herceghalom, Gesztenyés út
Eladó iroda

Herceghalom

1168 M Ft
7.08 ha
6903 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

82.8 M Ft
3 szoba
82 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

90 M Ft
120 m²
200 m²
Csömör
Eladó iroda

Csömör

319 M Ft
7 szoba
400 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

370 M Ft
435 m²
Szentendre
Eladó telek

Szentendre

41.9 M Ft
626 m²
0 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

80.8 M Ft
4 szoba
82 m²
Budaörs
Eladó iroda

Budaörs

525 M Ft
300 m²
Biatorbágy
Eladó iroda

Biatorbágy

125 M Ft
6 szoba
193 m²
Halásztelek
Eladó iroda

Halásztelek

59.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Cegléd
Eladó iroda

Cegléd

60.55 M Ft
64 m²
Maglód
Eladó iroda

Maglód

896.7 M Ft
2568 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79 M Ft
3 szoba
88 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

370 M Ft
435 m²
Érd
Eladó iroda

Érd

55.49 M Ft
62 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

370 M Ft
900 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

370 M Ft
900 m²
Érd
Eladó iroda

Érd

70.472 M Ft
1 szoba
61 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

82.8 M Ft
82 m²
Csömör
Eladó családi ház

Csömör

330 M Ft
5 szoba
210 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

39.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Mélykút
Eladó téglalakás

Mélykút

23 M Ft
1 + 1 szoba
55 m²
Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

57 M Ft
4 szoba
94 m²
Seregélyes