Oasis Residence

Eladó iroda
Érd

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 705 882 Ft/m2
170 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 455
Szlovák Ibolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Eladó iroda, Érd központjában! Az ingatlan társasházként, 699 nm-es telken fekszik. Érd nagy forgalmú közlekedési csomópontja mellett lévő, kiemelkedő láthatóságú, fszt+ emelet+tetőtér szintelosztású társasház önálló hrsz-on nyilvántartott ingatlana eladó. Az épületben összesen 3 db önálló albetét van, melyből most kettő megvásárolható! Egyik a földszinten 170nm-es, a másik az emeleten 139nm-es.
Az emeleti ingatlan belső kétszintes.

A földszinti iroda nagy utcai portállal és utcai bejárattal rendelkezik, ÜZLETHELYISÉG funkcióra is alkalmas, jelenleg ügyfélszolgálati irodaként működik. Az emeleti ingatlan irodai kialakítású, megközelítése és adottságai miatt elsősorban irodai hasznosításra alkalmas. A két ingatlan fűtése közös kazánról van ellátva, de ez viszonylag alacsony költséggel önállóan mérhetővé tehető, vagy egy további kazán felszerelésével önállósítható.

Az ingatlanok átlagos állapotúak, sokféle kereskedelmi és szolgáltató és irodai funkció ellátására alkalmasak lehetnek.
Az irodaépület 1980-as években épült, bejárata közvetlenül az utcáról nyílik, az épület előtt zöld terület található, mely még családiasabbá varázsolja a környezetet. Az épület folyamatosan karbantartott, megfelelő műszaki állapotú. Földszinti és emeleti része különálló mérőórákkal felszerelt, és saját lekerített udvar résszel rendelkezik.
Az ingatlan igazi értékét az elhelyezkedése adja. A terület alkalmas étterem, üzlethelyiség, irodaház, vagy akár az emeleten lakás kialakítására is. Az épület mellett 12-15 férőhelyes parkoló helyezkedik el, de tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. A közelben található posta, pékség, barkácsbolt, kormányablak, bíróság és bevásárlóközpont.
A földszinti ingatlan ára: 120.000.000.-Ft+áfa.

Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel konstrukciókat kínálunk. Legújabb szolgáltatásként ajánlom minden kedves ügyfelem részére az OTP Bank által közvetített Babaváró, CSOK, vagy egyéb kölcsönök intézését. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Akár hétvégén is hívható vagyok! Amennyiben igényli, kérem küldjön sms-t és szívesen visszahívom!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
706 e Ft
873 e Ft 19%
Ennek az ára
Érd átlagár
120 M Ft m Ft
77 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó ingatlanok a környékről

Érd
Eladó iroda

Érd

70.472 M Ft
0 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

85 M Ft
3 szoba
78 m²
Érd
Eladó iroda

Érd

120 M Ft
170 m²
Érd, Újfalu
Eladó iroda

Érd

38.4 M Ft
48 m²
Maglód
Eladó iroda

Maglód

879.55 M Ft
2568 m²
Szigetcsép
Eladó ikerház

Szigetcsép

124.9 M Ft
4 szoba
154 m²
Érd
Eladó iroda

Érd

55.49 M Ft
62 m²
Abony
Eladó iroda

Abony

69 M Ft
192 m²
Biatorbágy
Eladó iroda

Biatorbágy

175 M Ft
8 + 1 szoba
252 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

370 M Ft
435 m²
Veresegyház
Eladó telek

Veresegyház

49.9 M Ft
698 m²
0 m²
Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

53 M Ft
2 szoba
120 m²
Halásztelek
Eladó iroda

Halásztelek

59.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

120 M Ft
4 szoba
151 m²
Biatorbágy
Eladó iroda

Biatorbágy

125 M Ft
6 szoba
193 m²
Érd
Eladó iroda

Érd

75 M Ft
139 m²
Domony
Eladó iroda

Domony

420 M Ft
35 szoba
1653 m²
Érd, Újfalu
Eladó iroda

Érd

38.4 M Ft
48 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

129 M Ft
5 szoba
137 m²
Szigetszentmiklós
Eladó iroda

Szigetszentmiklós

95 M Ft
4 szoba
108 m²
Biatorbágy
Eladó téglalakás

Biatorbágy

160 M Ft
3 szoba
97 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

74.25 M Ft
5 szoba
99 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

71 M Ft
5 szoba
89 m²
Csömör
Eladó iroda

Csömör

319 M Ft
7 szoba
400 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

53 M Ft
2 szoba
120 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

178 M Ft
6 szoba
260 m²
Mesztegnyő
Eladó családi ház

Mesztegnyő

23.8 M Ft
2 szoba
70 m²
Előszállás
Eladó családi ház

Előszállás