BAM Living

Eladó iroda
Budapest, XIII. kerület, félemelet

+ 11 kép 1/14
330 000 000 Ft330 M Ft 1 320 000 Ft/m2
5 szoba
250 m²
félemelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: félemelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Sándor Viktória
Sándor Viktória ev.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Megunta a belvárost, a csili-vili drága irodaházakat? Önálló ingatlanra, jó közlekedésre, kompromisszum nélküli parkolásra vágyik? Most mindez elérhető a Lehel út Lehel térhez közeli részén lévő 173 nm-es, rendezett, liftes társasházban lévő félemeleti, 8 éve teljeskörűen felújított, nagy terekkel rendelkező irodabesorolású ingatlan megvételével. Az iroda jelenleg gipszkartonnal osztott, jól strukturálható, több kommunális helyiséggel, tárolási funkcióval rendelkezik. Az ingatlan valaha műterem volt, igy kifejezetten nagy ablakai vannak, amitől fényárban úszik a tér. Belső udvari parkoló bérelhető hozzá. Amennyiben igény van rá a jelenlegi irodai tevékenység is megtartható. .
173 nm-es iroda: 78 nm-es helyiséggel együtt 330 Mft-ért elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1320 e Ft
1174 e Ft -12%
1066 e Ft -24%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
330 M Ft m Ft
243.1 m Ft -36%
236 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

1143.384 M Ft
2096 m²
4289 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

259.9 M Ft
326 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

174.9 M Ft
103 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

260 M Ft
7 szoba
335 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Futár utca
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

62 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

38 M Ft
45 m²
45 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

118.332 M Ft
0 m²
X. kerület
Eladó panellakás