Astora Olive Club House

Eladó iroda
Budapest, XIII. kerület

38 900 000 Ft38.9 M Ft 1 496 154 Ft/m2
26 m²
építés éve:1955

Részletes adatok

Telekméret: 1 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Hódos Ervin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

A nagy forgalmú Visegrádi utcában eladó egy utcai bejárattal rendelkező 26 m2 nagyságú egyterű kiváló fekvésű üzlet,mely pár perc sétával elérhető a Lehel téri metróállomástól. Jogilag lakás de több mint 20 éve üzletként működik. A helységben mely jelenleg üres működhet vendéglátó ,kereskedelmi és egyéb szolgáltató tevékenység is de a nyitáshoz egy válaszfalat kell felhúzni mivel még egy nagyobb üzlet része! Egy wc és egy kis tároló használata is tartozik hozzá.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1496 e Ft
1174 e Ft -27%
1066 e Ft -40%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
38.9 M Ft m Ft
243.1 m Ft 84%
236 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

260 M Ft
7 szoba
335 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

499.9 M Ft
679 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Futár utca
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

62 M Ft
3 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

38 M Ft
45 m²
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

116.85 M Ft
2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

776.657 M Ft
405 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

1143.384 M Ft
2096 m²
4289 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIII. kerület

129 M Ft
167 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület