City Pearl

Eladó iroda
Budapest, VII. kerület, 10 felett

+ 5 kép 1/8
99 000 000 Ft99 M Ft 1 546 875 Ft/m2
3 szoba
64 m²
10 felett
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 64 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 10 felett
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Fedezze fel ezt a kiváló állapotú, teljesen bútorozott és gépesített helyiséget Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros központjában!

A 64 m²-es alapterület ideális választás lehet kreatív vállalkozások, kisebb csapatok, alkotóműhelyek vagy közösségi munkaterek számára.
A három különálló, tágas helyiség lehetővé teszi a funkciók rugalmas kialakítását – legyen szó fotó- vagy design stúdióról, bemutatóteremről (showroom), vagy akár egy inspiráló co-working térről.
A konferencia terem beépített HD projektorral és flipchart táblával felszerelt. Tökéletes helyszín tréningek, workshopok és céges rendezvények lebonyolítására.
A terem maximális befogadó képessége 25 fő.

A 2010-ben épült, modern téglaépület kívül-belül kiváló állapotban van, a házközponti fűtés egyedi méréssel, valamint mobil klíma gondoskodik az egész éves komfortérzetről.
A dupla komfortos kialakítás (külön mellékhelyiségek) tovább növeli a használhatóságot és kényelmet – akár ügyfelek fogadására, akár csapatmunkára keres ideális helyszínt.

Az akadálymentesítés biztosítja, hogy mindenki könnyedén megközelíthesse az irodát.
A rezsi költsége mindössze 30 000 Ft.

Parkolásra az utcán, fizetős övezetben van lehetőség.
Ne hagyja ki ezt a nagyszerű lehetőséget, és lépjen be a siker világába ebben a kiváló irodában!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1547 e Ft
988 e Ft -57%
1050 e Ft -47%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99 M Ft m Ft
97.1 m Ft -2%
232.1 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó iroda

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
200 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.32 M Ft
1 szoba
36 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

172.725 M Ft
4 szoba
83 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó iroda

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
2 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó iroda

Budapest, VII. kerület

99 M Ft
92 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Károly körút
Eladó iroda

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
63 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
VII. kerület
Eladó iroda

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
2 szoba