BAM Living

Eladó iroda
Békéscsaba

+ 7 kép 1/10
72 900 000 Ft72.9 M Ft 597 541 Ft/m2
122 m²

Részletes adatok

Azonosító: 4531_342
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Hernádi Ferenc
Alföld Ingatlan Center Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Békéscsabán a piac közelében csendes utcában eladó egy új építésű, 3+1 félszobás, 122nm-es, dupla komfortos, szélső sorházi lakás, ami tulajdoni lap szerint irodaként van nyilvántartva. Az ingatlan Porotherm 30cm-es okostéglából épült, 15cm-es homlokzati, 12cm-es lépésálló és 25cm-es üveggyapot tetőtér szigeteléssel rendelkezik. A 3 rétegű üvegezésű nyílászárók redőnnyel felszereltek, a villamos hálózat 3*16A + kedvezményes 1*20A „H” tarifa került bevezetésre, amiről működik a 10kw-os Beretta hőszivattyú - ami a padlófűtést és meleg vizet látja el - valamint a 2db Midea 5kw-os hűtő-fűtő fancoil. A szobák fűtése külön szabályozható és az egész rendszer "okosítható". Napelem, illetve teljes passzívház előkészítéssel rendelkezik az ingatlan. A zárt közös udvarra elektromos kapun, a fűtött garázsunkba pedig elektromos hőszigetelt garázskapun jutunk be. A garázs előtt lehetőség van még egy autóval történő parkolásra. Kb. egy 45nm-es saját kert tartozik a sorházhoz, ahol a 10nm-es terasz található.
Irányár 72.900.000Ft + 27% ÁFA (fordított), összesen 92.583.000Ft bruttó

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 04. 30.

Irodák ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
598 e Ft
494 e Ft -21%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
72.9 M Ft m Ft
174.7 m Ft 58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó ingatlanok a környékről

Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

350 M Ft
2072 m²
Szabadkígyós
Eladó családi ház

Szabadkígyós

18.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

99 M Ft
4 + 1 szoba
135 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

8.99 M Ft
13 m²
Gyomaendrőd
Eladó iroda

Gyomaendrőd

29.9 M Ft
10 + 2 szoba
215 m²
Gyomaendrőd
Eladó iroda

Gyomaendrőd

96.9 M Ft
4 szoba
400 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

46.62 M Ft
143 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

48.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Békés
Eladó családi ház

Békés

29.9 M Ft
3 + 1 szoba
106 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

350 M Ft
2072 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

21 M Ft
2 szoba
35 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

120 M Ft
477 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

64 M Ft
171 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

52 M Ft
55 m²
55 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

54.5 M Ft
3 + 2 szoba
79 m²
Gyula
Eladó telek

Gyula

12.5 M Ft
1066 m²
0 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

120 M Ft
477 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

25 M Ft
48 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

239 M Ft
600 m²
595 m²
Orosháza
Eladó iroda

Orosháza

37 M Ft
75 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

46.62 M Ft
143 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

54.57 M Ft
1 szoba
64 m²
Orosháza
Eladó iroda

Orosháza

139 M Ft
22 szoba
600 m²
Gyula
Eladó iroda

Gyula

46.62 M Ft
143 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Lovasberény