Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Tata

+ 40 kép 1/43
350 000 000 Ft350 M Ft 617 284 Ft/m2
567 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 679
Verli Zsófia
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Tatán jól működő munkásszálló eladó.

Az ingatlan jellemzői:

- tégla építésű
- műanyag nyílászárók
- 2020 óta folymatosan korszerűsítették
- 3 szint, 567 m2
- 22 szoba
- jelenleg 63 férőhely, de 80 főre bővíthető ( az emeletes ágyak ehhez rendelkezésre állnak )
- hűtő mindegyik szobában, televízió pár szobában van
- az első és a második emeleten konyha-étkező
- szintenként külön mellékhelyiség, mosdó, zuhanyzó
- az 1. emeleten mosókonyha
- az udvaron különálló épületben kazánház ( 9.5 m2 ), egy wc-vel és mosdóval ellátott helyiség ( 18.5 m2 )
- 18 m2-es garázs, melyet jelenleg tárolásra használnak
- térkövezett hátsó udvar ( parkolási lehetőség )
- led lámpák
- internet és kábeltv szolgáltatás
- kiépített kamerarendszer
- fűtése: kettő kondezációs gázkazán, radiátor hőleadókkal
- 2 db 500 literes használati melegvíz tároló, vízlágyító rendszerrel
- a tető vízszigetelése megtörtént
- a teljes berendezés a vételár részét képezi
- közelben vásárlási lehetőségek, vasútállomás, buszmegálló

További információért, keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Ipari ingatlanok ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
617 e Ft
362 e Ft -71%
Ennek az ára
Tata átlagár
350 M Ft m Ft
188.7 m Ft -86%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata

Eladó ingatlanok a környékről

Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

650 M Ft
31 szoba
845 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

62 M Ft
3 szoba
107 m²
Kömlőd
Eladó ipari ingatlan

Kömlőd

65 M Ft
13 szoba
661 m²
Komárom
Eladó sorház

Komárom

29.999 M Ft
2 szoba
47 m²
Epöl
Eladó családi ház

Epöl

35.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Esztergom, Kölcsey Ferenc utca
Eladó panellakás

Esztergom

63 M Ft
3 szoba
48 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

100 M Ft
5408 m²
5408 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó téglalakás

Tatabánya

38.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

299.999 M Ft
6 szoba
250 m²
Tát
Eladó ipari ingatlan

Tát

180 M Ft
2880 m²
594 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

110 M Ft
931 m²
466 m²
Tata
Eladó téglalakás

Tata

58.5 M Ft
3 szoba
61 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

750 M Ft
2348 m²
845 m²
Oroszlány
Eladó ipari ingatlan

Oroszlány

275 M Ft
24 szoba
1000 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

129.5 M Ft
5 szoba
199 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

64.95 M Ft
3 szoba
145 m²
Bakonybánk, Móricz Zsigmond utca
Eladó ipari ingatlan

Bakonybánk

23 M Ft
260 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

166 M Ft
3026 m²
1100 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

35.8 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom
Eladó ipari ingatlan

Komárom

1185.459 M Ft
6500 m²
4066 m²
Dorog
Eladó ipari ingatlan

Dorog

350 M Ft
5098 m²
2872 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

256.2 M Ft
3825 m²
1880 m²
Tata
Eladó ipari ingatlan

Tata

69 M Ft
26 szoba
662 m²
Tata