BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Szolnok

+ 17 kép 1/20
465 000 000 Ft465 M Ft 508 753 Ft/m2
914 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 4944 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szántóné János Ildikó
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Szolnok ipari övezetében, az M4-es autóút közelében eladó 914 m²-es ipari csarnok 4 944 m²-es telken.

Szolnok északi ipari területén, a város egyik dinamikusan fejlődő gazdasági övezetében kínálok megvételre egy 2024-ben épült, acélvázas szerkezetű, szendvicspanel burkolatú (PIR) ipari csarnokot, 4 944 m²-es, összközműves telken.

Az ingatlan kiválóan alkalmas raktározási, logisztikai vagy könnyűipari tevékenységre, jó közlekedési kapcsolatokkal, kamionos megközelíthetőséggel.

Lokáció
Az ingatlan Szolnok ipari területén, a város bevezető szakaszán található, az M4-es autóút felhajtójának közelében, jól megközelíthető közlekedési útvonal mellett.
A terület ipari és gazdasági funkciók számára kedvelt elhelyezkedésű, gyors kapcsolatot biztosít Szolnok városközpontja és az országos közúthálózat felé.

Telek
4 944 m² telekterület
összközműves ingatlan
körbekerített telek
2 db, egyenként 11 méteres ipari úszókapu
2 db kamionbehajtó
kb. 1000 m² térburkolt rakodó- és közlekedőfelület, nagy teherbírású burkolattal
további parkoló- és rakodóterületek kialakítása lehetséges

Csarnok
914 m² alapterület
acélvázas szerkezet
120 mm PIR szendvicspanel burkolat
ereszmagasság: 5 m
gerincmagasság: 6,3 m
nagy teherbírású ipari padló

A csarnok három funkcionális egységből áll:

A csarnokrész
306 m² raktár
kb. 4,5 m belmagasság
-20 °C hűtött tér kialakítására alkalmas
padlófűtés
automata polcrendszer

B csarnokrész
464 m² raktár
56,1 m belmagasság
padlóösszefolyó
nagy teherbírású ipari padló

C rész iroda és szociális blokk
144 m² földszinti iroda
3 db WC
teakonyha
72 m² galéria
öltözők és szociális helyiségek

Egyéb épület
A telek területén található egy 24 m²-es portaépület, WC-vel és zuhanyzóval, klímás fűtés-hűtés rendszerrel.
Műszaki felszereltség
50 kW teljesítményű napelem rendszer
3×100 A elektromos kapacitás
víz és szennyvíz közmű
tűzivízcsap

Ajánló
Az ingatlan kiváló lehetőség:
logisztikai vállalkozások számára
raktározási vagy ipari tevékenységhez
telephelyet kereső cégeknek
befektetőknek ipari ingatlan portfólió bővítésére
A kialakítás és a telekméret lehetővé teszi további parkoló-, rakodó- vagy fejlesztési területek kialakítását is.

A 465.000.000 Ft-os ár nettó vételár, az ÁFA-t nem tartalmazza.

Az ingatlan per- és tehermentes, adásvételtől számított 50-90 napon belül birtokba vehető.

További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
509 e Ft
299 e Ft -70%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
465 M Ft m Ft
133.4 m Ft -249%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Martfű
Eladó ipari ingatlan

Martfű

1850 M Ft
8.2 ha
1.67 ha
Nagyiván
Eladó ipari ingatlan

Nagyiván

99.5 M Ft
1.09 ha
7000 m²
Jászberény
Eladó ipari ingatlan

Jászberény

799 M Ft
2.05 ha
8000 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

180 M Ft
600 m²
Szolnok, Thököly út 115
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

43.35 M Ft
2550 m²
2550 m²
Szajol, Áfor út
Eladó ipari ingatlan

Szajol

250 M Ft
6.99 ha
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

150 M Ft
2098 m²
738 m²
Tiszaörs
Eladó ipari ingatlan

Tiszaörs

79 M Ft
2075 m²
149 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

16.8 M Ft
1 szoba
30 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

315 M Ft
450 m²
1141 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

180 M Ft
600 m²
Szolnok, Thököly út 115
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

43.35 M Ft
2550 m²
2550 m²
Martfű
Eladó ipari ingatlan

Martfű

65.5 M Ft
8 szoba
407 m²
Szolnok, Tiszaliget
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

54.9 M Ft
4990 m²
4990 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

499 M Ft
2 szoba
914 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

315 M Ft
450 m²
1141 m²
Kisújszállás
Eladó ipari ingatlan

Kisújszállás

120 M Ft
1 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

5 M Ft
12 szoba
93 m²
Szolnok, Nagyváros, Mártírok útja 25
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

99.99 M Ft
510 m²
510 m²
Jászberény
Eladó ipari ingatlan

Jászberény

0.2 M Ft
2 szoba
200 m²
Szolnok
Eladó ipari ingatlan

Szolnok

27.851 M Ft
6189 m²
6189 m²
Szolnok, Thököly út 115