Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Székesfehérvár, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
450 000 000 Ft450 M Ft 267 062 Ft/m2
3 szoba
1685 m²
2. emelet
építés éve:2015

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 474
Märcz Roland
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Ip-003755. Székesfehérváron a vasútállomás közelében a Raktár utcában újszerű állapotú önálló ipari / kereskedelmi telephely eladó!

Az ingatlan autóval, tehergépjárművel, illetve tömegközlekedéssel is könnyen és korlátozások nélkül megközelíthető helyen fekszik, a városközponttól és az M7-es autópályától is csupán 3km-re található.
Az épület elosztását tekintve egy utcafronti háromszintes iroda-fejépületből és egy kétszintes, több szekcióból álló, de egybenyitható gyártó-üzemi és/vagy raktár területből áll.

Területkimutatás:
‣ telekterület: 2247m2
‣ épület összes hasznos alapterülete: 1685m2
‣ műhely / raktár / üzemterület összesen (két szinten): 1037m2
‣ iroda terület összesen (három szinten): 403m2
‣ egyéb: 246m2

Jellemzők:
‣ modern megjelenésű, korszerű épület (építés éve: 2015)
‣ nagy üvegfelülettel rendelkező, világos helyiségek (fejépület)
‣ kártyás beléptetőrendszer
‣ liftes épület
‣ geotermikus mennyezeti hűtés-fűtés (fancoil rásegítéssel)
‣ kiépített napelem rendszer
‣ elektromos kapaitás: 3x160 A
‣ központi szellőztető rendszer
‣ 2db szintbeli ipari kapu (4m x 4m)
‣ parkolás az épület előtt (ingyenes) vagy az udvarban könnyedén megoldott

Az ingatlan elsősorban klasszikus ipari tevékenységre ideális, ugyanakkor kiválóan alkalmas lehet sport-rekreációs célú vagy egyéb szolgáltatói hasznosításra is.

Részletes fotódokumentációt, alaprajzokat, műszaki leírást külön kérésre megküldjük.

Eladási irányár: 450 M Ft +ÁFA
Az ingaltan kiadó is, minden esetben egyedi ajánlat készül.

Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.

For English details please send us a message or an e-mail, thank you. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391336

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
267 e Ft
345 e Ft 23%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
450 M Ft m Ft
251.6 m Ft -79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 2. emelet

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Mátyásdomb
Eladó ipari ingatlan

Mátyásdomb

59 M Ft
600 m²
Sárbogárd, Ödönmajor
Eladó ipari ingatlan

Sárbogárd

480 M Ft
6760 m²
Ercsi
Eladó ipari ingatlan

Ercsi

170 M Ft
3572 m²
1004 m²
Seregélyes
Eladó ipari ingatlan

Seregélyes

120 M Ft
1135 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

375 M Ft
3268 m²
783 m²
Dunaújváros
Eladó ipari ingatlan

Dunaújváros

199 M Ft
416 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

26 M Ft
589 m²
589 m²
Enying, Nincs utca
Eladó ipari ingatlan

Enying

129 M Ft
266 m²
Soponya
Eladó ipari ingatlan

Soponya

280 M Ft
1000 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

105.616 M Ft
6601 m²
6601 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

550 M Ft
4216 m²
1650 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

150 M Ft
3.2 ha
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

150 M Ft
2462 m²
497 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

1100 M Ft
1.12 ha
2340 m²
Mezőfalva
Eladó ipari ingatlan

Mezőfalva

98 M Ft
5.51 ha
0 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

743.72 M Ft
2.09 ha
Dunaújváros
Eladó ipari ingatlan

Dunaújváros

168 M Ft
560 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

149.9 M Ft
1844 m²
199 m²
Székesfehérvár
Eladó ipari ingatlan

Székesfehérvár

1100 M Ft
1.12 ha
2340 m²
Dunaújváros
Eladó ipari ingatlan

Dunaújváros

199 M Ft
416 m²
Székesfehérvár