Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Szeged

+ 4 kép 1/7
199 000 000 Ft199 M Ft 498 747 Ft/m2
399 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770736
Danka Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Ladó raktárhelyiség Szeged belvárosában utcafronti bejárattal, üzleti célra átalakítható

Szeged belvárosában, forgalmas és jól megközelíthető helyen kínálunk megvételre egy 399,12 m²-es alapterületű, utcafronti bejárattal rendelkező raktárhelyiséget. Az ingatlan felújítandó állapotban van, és közművek jelenleg nem állnak rendelkezésre, azonban kiemelkedő lokáció számos hasznosítási lehetőséget biztosít.
Belső átalakítással üzlethelyiség vagy vendéglátóegység is kialakítható ideális választás lehet például étterem, kávézó, bemutatóterem vagy galéria létesítésére is.
A társasház közös költsége: 50.000 Ft/hó.
Befektetők és vállalkozók figyelmébe ajánljuk, akik a frekventált elhelyezkedésben rejlő potenciált kihasználva szeretnének hosszú távon jövedelmező projektet megvalósítani.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, nézze meg és tegye meg ajánlatát!

Ár: 199 000 000
Danka Balázs
30/4287953
Referencia szám: TR029284

Referencia szám: TR029284

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

Ipari ingatlanok ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
499 e Ft
1664 e Ft 70%
Ennek az ára
Szeged átlagár
199 M Ft m Ft
219.8 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Makó
Eladó ipari ingatlan

Makó

600 M Ft
7400 m²
1270 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

52.9 M Ft
600 m²
157 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

550 M Ft
2.68 ha
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

183.956 M Ft
4.09 ha
250 m²
Szeged, Baktói kiskertek, 1. utca
Eladó ipari ingatlan

Szeged

550 M Ft
2.68 ha
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

2600 M Ft
18 ha
13.16 ha
Hódmezővásárhely
Eladó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

108 M Ft
3 szoba
400 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

115 M Ft
3.18 ha
0 m²
Csongrád
Eladó ipari ingatlan

Csongrád

188 M Ft
700 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

159 M Ft
5060 m²
1567 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

11151.63 M Ft
27.22 ha
0 m²
Pusztamérges
Eladó ipari ingatlan

Pusztamérges

69 M Ft
400 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

2001.42 M Ft
3.34 ha
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

222.24 M Ft
3021 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ipari ingatlan

Hódmezővásárhely

115 M Ft
4 + 6 szoba
630 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

15 M Ft
75 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

163.9 M Ft
170 m²
Csongrád
Eladó ipari ingatlan

Csongrád

499 M Ft
2000 m²
Makó
Eladó ipari ingatlan

Makó

410 M Ft
5000 m²
1300 m²
Szentes
Eladó ipari ingatlan

Szentes

150 M Ft
1220 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

11151.63 M Ft
27.22 ha
0 m²
Csongrád
Eladó ipari ingatlan

Csongrád

275 M Ft
1000 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan