Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Algyő, földszint

449 000 000 Ft449 M Ft 328 456 Ft/m2
6 szoba
1367 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 4610 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 368
Nieszner György
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Home&People azonosító: #16315

Nieszner György: +3630/36-80-112

AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST A SMS-BEN A +3670/628-10-33 TELEFONSZÁMON!

Algyőn 1367 nm-es műhely eladó 4610 nm-es telken, 30 éves céggel, felszereléssel és teljes ügyfélkörrel.

Az ár tartalmazza a következőket:

- 1367 nm-es műhely, 4610 nm-es telken, egyedi fűtési móddal, irodákkal, nagy raktárakkal

Beton alapon tégla épület, a nagy raktár lindab lemez.

- minden eszköz, mely a működéshez szükséges:

   - 6 db jó állapotú ipari CNC gép

   - számtalan kisgép és szerszám

   - min. 30 millió forint értékű anyag készlet

   - 2 db platós 3,5 tonnás teherautó, 1 és 5 évesek

   - 1 targonca

- 30 éves cég teljes ügyfélkörrel

- Jelenlegi dolgozók mind maradnának az új tulajdonos mellett.

- Jelenlegi tulajdonosok segítenek az indulásban, amennyiben szükséges és ameddig szükség van rájuk.

Irányár: 449 000 000 Ft

H&P azonosító: #16315

Hívjon bizalommal!  Nieszner György 0630-3680-112

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést! Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek. Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista.

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Algyő, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Makó
Eladó ipari ingatlan

Makó

600 M Ft
7400 m²
1270 m²
Szeged
Eladó panellakás

Szeged

59.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Szeged
Eladó sorház

Szeged

89.9 M Ft
5 szoba
84 m²
Szeged
Eladó üzlethelyiség

Szeged

17.6 M Ft
67 m²
Algyő
Eladó ipari ingatlan

Algyő

148 M Ft
1 szoba
0 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

97 M Ft
5 szoba
104 m²
Makó
Eladó ipari ingatlan

Makó

42 M Ft
2351 m²
0 m²
Szeged
Eladó ipari ingatlan

Szeged

258.459 M Ft
20.16 ha
250 m²
Algyő
Eladó ipari ingatlan

Algyő

150 M Ft
5952 m²
0 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

196.5 M Ft
5 szoba
131 m²
Ópusztaszer
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ópusztaszer

49.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
190 m²
Csongrád