NapForrás 20 - Buda

Eladó ipari ingatlan
Orosháza

+ 17 kép 1/20
219 000 000 Ft219 M Ft 182 500 Ft/m2
20 szoba
1200 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 3148 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 772
Pocsaji Erika
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

* A kérdésre „Igen” válasz bejelölése esetén, az „Üzenet küldése” gombra kattintva kijelentem, hogy az OTP Bank Nyrt. Adatkezelési tájékoztatójának tartalmát megismertem és tudomásul vettem.

Eladó ipari ingatlan leírása

Többfunkciós komplexum Orosháza központjában
Orosháza szívében, a város legfrekventáltabb, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy öt épületből álló, összesen 1200 m²-es komplexumot, amely 3148 m²-es, dupla sarki telken helyezkedik el.
A zárt, térkövezett udvar három gépkocsibejárattal, pihenőpadokkal, dísznövényekkel, fedett tárolóval és rendezett, parkos környezettel biztosít méltó keretet a különálló, mégis egységesen felújított épületeknek.
Összesen 5 épületből áll össze a komplexum.

1. Főépület – imaház / rendezvényterem:
A 300 m² alapterületű, impozáns főépület 260 fő befogadására alkalmas,
beton alapra és tégla falazattal épült, fűrészelt technológiás vízszigeteléssel.
A 6,8 méteres belmagasság, a 10 egyedileg tervezett, dupla üvegű ablak és a tágas tér igazi karaktert ad az épületnek.
A 2002-ben történt korszerűsítés során új tetőszerkezet, villamoshálózat és padozat készült, 50 év garanciás héjazattal.
A hőmérsékletet 2 gázkazán, radiátoros fűtés, valamint 4 darab 3,5 kW-os klíma biztosítja.
Az előtér dupla ajtós, két oldalán női és férfi ruhatárral, a bejáratot pedig négy oszlopos, fedett terasz és terméskő díszítésű homlokzat teszi impozánssá.
A belső tér letisztult és modern, bármilyen rendezvény, konferencia, oktatási vagy közösségi esemény számára alkalmas.

2. C épület – közösségi és kiszolgáló épület:
A háromszintes, 353 nm-es, (pince + földszint + tetőtér), tégla falazatú, betonfödémes épület a komplexum kiszolgáló és közösségi egysége.
A földszinten tágas nagyterem, teakonyha, mosdók, valamint irodák kaptak helyet, a főbejárat lépcsős felvezetésével és három külön bejárattal. A tetőtérben is megtalálható egy nagyobb közösségi tér, mellékhelyiség, egy iroda és egy kisebb foglalkoztató.
A pince kb. 20 m², száraz, hidegburkolatos, természetes szellőzésű. Az épület kondenzációs kombikazánnal és klímával fűthető-hűthető, a fa keretes, dupla üvegű nyílászárók és nemesvakolat pedig a harmonikus, jó állapotú megjelenést biztosítják.
Sokoldalúsága miatt kiválóan alkalmas irodaház, ifjúsági központ, oktatási intézmény vagy civil közösségi ház funkcióra is.

3. A épület – idősgondozó részleg / apartmanszárny:
A 196 m²-es, teljesen akadálymentesített épület 2004-ben teljes felújításon, majd 2009-ben új tetőcserén esett át.
Beton alapra, tégla falazattal, beton födémmel épült, 10 cm-es külső hőszigeteléssel körben.
Belső elrendezése: 4 hálószoba (összenyitható kialakítással), női és férfi mosdók, tusolók, egy közösségi helyiség, gondozói szoba, fürdő, valamint teljesen gépesített konyha és kamra. A kondenzációs kombikazán és radiátoros fűtés mellett modern műanyag, dupla üvegű nyílászárók biztosítják az energiahatékonyságot. Az épületben található a komplexum teljes kamerarendszerének vezérlőpontja, ahonnan 6 biztonsági kamera működik.
Tökéletes választás idősgondozási, rehabilitációs, oktatási, apartman- vagy vendéglátási célra is.

4. B épület – idősotthon / vendégház funkció:
A 236 m²-es, tégla alapra és vegyes falazattal épült épület 2013-ban teljes felújításon és átalakításon esett át.
10 cm hőszigeteléssel, nemesvakolattal, teraszos kialakítással és akadálymentesített belső terekkel rendelkezik.
Elrendezése öt tágas szobát, két fürdőt, közös mosdókat, valamint egy nagy közösségi helyiséget tartalmaz.
A fűtés kondenzációs kazánnal, a hűtés klímával megoldott.
Burkolatai és színei barátságos, otthonos hangulatot árasztanak, így az épület idősek otthonaként, rehabilitációs központként vagy vendégházként egyaránt tökéletesen hasznosítható.

5. Gazdasági épület – fejlesztési potenciál:
A 86 m²-es, nagypolgári stílusú, szárazkapus bejáratos épület tégla alapra, vegyes falazattal épült.
Jelenleg felújítandó vagy bontandó, de a hozzá tartozó ~1000 m²-es telekrész kiemelkedő fejlesztési potenciállal bír.
Itt kialakítható zárt parkoló, közösségi udvar, kültéri pihenőtér vagy akár új épület – a lehetőségek száma gyakorlatilag végtelen.

Ez az ingatlan-komplexum Orosháza egyik legértékesebb fejlesztési lehetősége.
Műszakilag kiemelkedő, statikailag biztonságos, esztétikailag igényes, azonnal hasznosítható állapotban várja új tulajdonosát.
Alkalmas egyházi, oktatási, kulturális, szociális, turisztikai, egészségügyi vagy civil funkciókra, akár kombinált felhasználással is.
Aki Orosháza belvárosában komplex, többfunkciós, teljes infrastruktúrával rendelkező ingatlant keres,
annak ez a központi fekvésű, impozáns épületegyüttes páratlan lehetőséget kínál!

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem forduljon hozzám bizalommal .
Kérésre, E-Mail cím megadással, szívesen elküldöm az ingatlankomplexum teljes, részletes bemutatóanyagát
Ügyfeleink számára irodánk teljes jogi hátteret, adás-vétellel kapcsolatos térítésmentes jogi tanácsadást biztosít. Bank semleges hitelügyintézéssel, díjmentes hitelszűréssel és tanácsadással is hozzájárulunk, hogy megtalálja az Ön számára legkedvezőbb megoldást.
Pocsaji Erika
+3670/772-51-26

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 01. 13.

Ipari ingatlanok ára Orosházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Orosháza m² ár
183 e Ft
112 e Ft -63%
Ennek az ára
Orosháza átlagár
219 M Ft m Ft
79.9 m Ft -174%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Orosháza

Eladó ingatlanok a környékről

Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

54 M Ft
4 + 1 szoba
146 m²
Szeghalom
Eladó hotel

Szeghalom

330 M Ft
30 szoba
1472 m²
Orosháza
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

115 M Ft
1800 m²
1200 m²
Orosháza
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

115 M Ft
1800 m²
1200 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

359 M Ft
2.23 ha
5625 m²
Gyula, Kétegyházi út
Eladó ipari ingatlan

Gyula

290 M Ft
1519 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

34.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Gyula
Eladó sorház

Gyula

93.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Orosháza
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

150 M Ft
2430 m²
80 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

28.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

80 M Ft
2000 m²
500 m²
Kötegyán
Eladó családi ház

Kötegyán

6.3 M Ft
3 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó iroda

Békéscsaba

66.5 M Ft
96 m²
Tótkomlós
Eladó ipari ingatlan

Tótkomlós

45 M Ft
2 ha
2500 m²
Kötegyán
Eladó családi ház

Kötegyán

7.4 M Ft
2 szoba
70 m²
Gyula, Botond utca
Eladó ipari ingatlan

Gyula

23.9 M Ft
1561 m²
1561 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

300 M Ft
2.47 ha
610 m²
Nagyszénás
Eladó családi ház

Nagyszénás

8 M Ft
2 szoba
129 m²
Orosháza
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

75 M Ft
4701 m²
325 m²
Mezőberény
Eladó ipari ingatlan

Mezőberény

5000 M Ft
12.06 ha
1.03 ha
Orosháza
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

115 M Ft
1800 m²
1200 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

300 M Ft
2.47 ha
610 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

29.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Orosháza, Kiscsákó kastély
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

49 M Ft
3.74 ha
1.11 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

34 M Ft
3 szoba
63 m²
Magyarszék
Eladó családi ház

Magyarszék

48.5 M Ft
3 + 1 szoba
86 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

370 M Ft
5 szoba
200 m²
Románd
Eladó családi ház

Románd

49.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyáregyháza
Eladó családi ház

Nyáregyháza

68.9 M Ft
4 szoba
142 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

39 M Ft
1 + 1 szoba
118 m²
Vácegres
Eladó családi ház

Vácegres

68.5 M Ft
3 szoba
116 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

108.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²