Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Miskolc

+ 17 kép 1/20
550 000 000 Ft550 M Ft 250 000 Ft/m2
2200 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2200 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 455
Hausel László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó egy összesen 2200 nm-es, magas potenciállal rendelkező ipari-kereskedelmi komplexum Miskolc-Szentpéteri kapu frekventált területén!

A hirdetésben szereplő ingatlan a tulajdonos kiemelt preferenciája szerint, a mellette található, önállóan is forgalomképes 421 nm-es, térkövezett parkolóval együtt kerül értékesítésre!

A főépület Paraméterei (2200 nm):
Az épület két fő részből áll: egy modern irodaházból és egy jól felszerelt üzemi egységből. Az ingatlan külön helyrajzi számon szerepel a parkolótól.
IRODAHÁZ (alagsor + 2 Szint)
• Térkialakítás: Számos különálló iroda, több tárgyaló, 2 felszerelt konyha és egy tágas étkező. Minden szinten különálló WC-k és mosdók állnak rendelkezésre.
• Burkolatok: A vizes helyiségekben minőségi hidegburkolat, az irodákban és tárgyalókban részben padlószőnyeg található.
• Műszaki Felszereltség:
o Fűtés: Gazdaságos gázcirkó fűtés, radiátoros hőleadókkal.
o Hűtés: Teljes épületben kiépített klímarendszer biztosítja a kellemes hőmérsékletet.
o Energiatakarékosság: Telepített 18 kW-os napelem rendszer garantálja az alacsony rezsiköltséget!
o Nyílászárók: Műanyag hőszigetelt nyílászárók, kiegészítve rovarhálókkal.
ÜZEM (Kb. 550 nm)
• Funkció: Jól alakítható, nagy belmagasságú üzem/műhely terület.
• Szociális Blokk: Saját konyha, külön WC-k, mosdók és zuhanyzó áll a dolgozók rendelkezésére.
• Burkolatok: A vizes helyiségek és az iroda hidegburkolatú, az üzem fő területe tartós, ellenálló ipari padlóval burkolt.
• Kiegészítés: Különálló iroda az üzemen belül.

Ez a 2200 nm-es, jól kialakított, klímás és napelemrendszerrel felszerelt iroda-üzemi ingatlan, a hozzá tartozó 421 nm-es parkolóval együtt egy páratlan lehetőséget kínál a terjeszkedni vágyó, vagy új telephelyet kereső vállalkozások számára!

A komplexum kiemelkedő lokációja, modern műszaki tartalma és kiváló megközelíthetősége miatt ideális választás lehet nagyobb vállalatok központjának, kereskedelmi egységnek, vagy több üzleti profil befogadására is.

Megtekintéssel kapcsolatban keressen elérhetőségemen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
250 e Ft
235 e Ft -6%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
550 M Ft m Ft
169.1 m Ft -225%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

149 M Ft
517 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

269 M Ft
7709 m²
1500 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

695 M Ft
1.4 ha
1212 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

125.2 M Ft
1915 m²
Ózd
Eladó ipari ingatlan

Ózd

49.9 M Ft
955 m²
360 m²
Felsőzsolca
Eladó ipari ingatlan

Felsőzsolca

79 M Ft
1744 m²
640 m²
Miskolc, Hejőcsaba, Bogáncs utca
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

150 M Ft
1 ha
10000 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

1350 M Ft
25 szoba
2400 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

75 M Ft
4262 m²
3603 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Ózd
Eladó ipari ingatlan

Ózd

135 M Ft
1042 m²
Tokaj
Eladó ipari ingatlan

Tokaj

350 M Ft
1.16 ha
812 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

230 M Ft
2400 m²
1100 m²
Rudabánya, 501 hrsz
Eladó ipari ingatlan

Rudabánya

25 M Ft
856 m²
321 m²
Sárospatak
Eladó ipari ingatlan

Sárospatak

349 M Ft
3.88 ha
0 m²
Miskolc, Bogáncs utca
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

150 M Ft
1 ha
1 ha
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

80 M Ft
1455 m²
1300 m²
Felsőnyárád
Eladó ipari ingatlan

Felsőnyárád

42 M Ft
4541 m²
570 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

299.99 M Ft
1.49 ha
1640 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

115 M Ft
4000 m²
797 m²
Hét
Eladó ipari ingatlan

Hét

11.5 M Ft
1 szoba
60 m²
Miskolc, Szirma, Babits Mihály