Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Miskolc

+ 10 kép 1/13
150 000 000 Ft150 M Ft 187 500 Ft/m2
800 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3646814706
Molnár Dániel István
Duna House Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Miskolcon a Szentpéteri-kapu frekventált részén, a Bosch illetve a bevásárlóközpontok közelében, eladó egy az autópályáról is könnyen megközelíthető, 4000nm-es belterületi telek és a rajta álló, 800nm-es összközműves ipari ingatlan. Az épület szerkezetileg jó állapotban van, tökéletesen alkalmas raktár, műhely, irodák üzemeltetésére, de az adottságait tekintve, kiváló lehetőség akár munkásszálló kialakítására is. További részletekért várom hívását.

Referencia szám: IP011640

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 13. Utoljára módosítva: 2026. 03. 11.

Ipari ingatlanok ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
188 e Ft
235 e Ft 20%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
150 M Ft m Ft
169.1 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

115 M Ft
1202 m²
600 m²
Aszaló
Eladó ipari ingatlan

Aszaló

100 M Ft
2 ha
280 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

155 M Ft
5716 m²
1467 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

149 M Ft
517 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

155 M Ft
5716 m²
1467 m²
Tokaj
Eladó ipari ingatlan

Tokaj

350 M Ft
1.16 ha
812 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

269 M Ft
7709 m²
1500 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

695 M Ft
1.4 ha
1212 m²
Györgytarló
Eladó ipari ingatlan

Györgytarló

499 M Ft
4 ha
3241 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

150 M Ft
800 m²
Sárospatak
Eladó ipari ingatlan

Sárospatak

349 M Ft
3.88 ha
0 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

180 M Ft
7874 m²
6629 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

75 M Ft
4262 m²
3603 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

80 M Ft
1455 m²
1300 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

695 M Ft
1.4 ha
1212 m²
Felsőzsolca
Eladó ipari ingatlan

Felsőzsolca

79 M Ft
1744 m²
640 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

200 M Ft
2.25 ha
1630 m²
Sátoraljaújhely, Dózsa György utca
Eladó ipari ingatlan

Sátoraljaújhely

600 M Ft
1.18 ha
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

150 M Ft
800 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

115 M Ft
4000 m²
797 m²
Miskolc
Eladó ipari ingatlan

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²