River Life

Eladó ipari ingatlan
Kecskemét, földszint

+ 16 kép 1/19
380 000 000 Ft380 M Ft 355 140 Ft/m2
1070 m²
földszint
építés éve:2014

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 2800 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 944
Euroház-Info Kft.
Euroház-Info Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó kitűnő állapotú ipari ingatlan Kecskemét déli részén, korábban gyártási célokat szolgáló, tágas és jól megközelíthető telephely!
- egyszintes, acél szerkezetes csarnoképület könnyű szerkezetes falburkolattal és részben lapostetővel, részben nyeregtetős kialakítással rendelkezik
- összközműves, az épület funkcióját és belső elrendezését tekintve rugalmasan alakítható, így kiválóan alkalmas raktározásra, gyártásra vagy logisztikai központ kialakítására
- telekterület: 2800 m²
- felépímény nettó alapterület: 1 070 m²
- csarnok: 870 m²
- iroda, szociális és raktárhelyiségek: földszint + emelet kialakításban: 200 m²
- építés éve: 2014
- épület szerkezete: beton alap, acél pillérváz, Kingspan falpanel, Lindab lemeztető
- kapuk: 2 db szekcionált, távvezérlésű teherkapu
- daruk: 2 db Konecranes híddaru, 8 tonna teherbírással (mindkét végében)
- belmagasság: csarnok: 7,30 m (párkány) – 9,80 m (gerinc)
- iroda-szociális blokk: 2,9 m
- közművek: víz, villany, gáz, csatorna, internet
- fűtés: Vitodens 200 kombi kazán, radiátoros rendszer
- egyéb jellemzők: riasztórendszer, szellőztető rendszer, klíma az irodákban
- megközelíthetőség: aszfaltozott úton, tehergépjárművel is könnyen elérhető
- parkolás: saját, burkolt udvaron
- zónabesorolás: Gksz – gazdasági, kereskedelmi, szolgáltató övezet
- maximális beépíthetőség: 40%

Ár: 380 Millió Ft
Érd.: EUROHÁZ INGATLAN
A feltüntetett árak az áfá-t nem tartalmazzák , a hirdetésekben szereplő képek és adatok tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek ajánlattételnek !

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 03.

Ipari ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
355 e Ft
447 e Ft 21%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
380 M Ft m Ft
289.1 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét, földszint

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

169 M Ft
834 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

2500 M Ft
7.19 ha
6500 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

160 M Ft
3 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

94.9 M Ft
400 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

300 M Ft
3219 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

22.9 M Ft
2669 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1493 M Ft
3.88 ha
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

1100 M Ft
4000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

500 M Ft
6000 m²
2000 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

150 M Ft
3159 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

130 M Ft
3.54 ha
Ballószög
Eladó ipari ingatlan

Ballószög

149.9 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

299 M Ft
700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

1647 M Ft
1.3 ha
6700 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

249.99 M Ft
3000 m²
950 m²
Kecskemét
Eladó ipari ingatlan

Kecskemét

140 M Ft
4 ha
2300 m²
Kunadacs
Eladó ipari ingatlan

Kunadacs

490 M Ft
1000 m²
Kisszállás
Eladó ipari ingatlan