BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Érd, földszint

+ 3 kép 1/6
27 900 000 Ft27.9 M Ft 797 143 Ft/m2
35 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 217
Kánisz Márta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

ÁRCSÖKKENTÉS , ÉV ÚJ ÁR !

Érd városközpontban, 10 emeletes társasház földszintjén kialakított , valaha vendéglátó egységként üzemelő üzlethelyiség 34MFt helyett 27,9MFt-ért eladó.

- az ingatlan nettó alapterülete 35nm
- raktár , női –férfi mosdó ,takarítószer tároló helyiségekből áll
- jelenleg üres, bármely üzleti tevékenységre könnyen átalakítható
-tehermentes ingatlan
- szerződéskötés után gyorsan birtokba vehető
- a környéken számos üzlet, bank, posta, és egyéb szolgáltatás található

Központi elhelyezkedése miatt tömegközlekedéssel ,gyalogosan és autóval is könnyen megközelíthető
Az új tulajdonosnak lehetősége van az ingatlan funkciójának saját igénye szerinti megváltoztatására .
Előre egyeztetett időpontban tekinthető meg !

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 15.

Ipari ingatlanok ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
797 e Ft
353 e Ft -126%
Ennek az ára
Érd átlagár
27.9 M Ft m Ft
238.5 m Ft 88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Érd
Eladó ipari ingatlan

Érd

199.99 M Ft
9 szoba
382 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

779 M Ft
11.38 ha
11.38 ha
Monor, Csévharaszt
Eladó ipari ingatlan

Monor

780 M Ft
16 ha
Gödöllő
Eladó családi ház

Gödöllő

80 M Ft
5 szoba
150 m²
Szigetszentmiklós
Eladó nyaraló

Szigetszentmiklós

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
37 m²
Szigetújfalu, Fő út
Eladó ipari ingatlan

Szigetújfalu

250 M Ft
600 m²
Érd
Eladó ipari ingatlan

Érd

195 M Ft
1691 m²
493 m²
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

148 M Ft
3300 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

50 M Ft
2 + 183 szoba
140 m²
Nagykőrös, Pótharaszti út
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

1580 M Ft
45.8 ha
Érd
Eladó ipari ingatlan

Érd

44.9 M Ft
40 m²
Újhartyán
Eladó ipari ingatlan

Újhartyán

291.664 M Ft
3.65 ha
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

40 M Ft
3 szoba
120 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
6.01 ha
Gyál
Eladó ipari ingatlan

Gyál

224 M Ft
2900 m²
800 m²
Érd
Eladó ipari ingatlan

Érd

1450 M Ft
1.03 ha
1400 m²
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

297 M Ft
6600 m²
Nagykáta
Eladó ipari ingatlan

Nagykáta

50 M Ft
2500 m²
500 m²
Gyömrő
Eladó ipari ingatlan

Gyömrő

370 M Ft
7123 m²
500 m²
Pomáz
Eladó családi ház

Pomáz

93.5 M Ft
3 szoba
114 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

100 M Ft
5234 m²
5234 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

180 M Ft
5 szoba
220 m²
Szigetszentmiklós
Eladó ipari ingatlan

Szigetszentmiklós

272.279 M Ft
2.94 ha