Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XXII. kerület

+ 6 kép 1/9
713 700 000 Ft713.7 M Ft 279 007 Ft/m2
2558 m²

Részletes adatok

Telekméret: 11291 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 407
Grifton Property Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Elhelyezkedés:

Az ingatlan Budapest XXII. kerületében, ipari telephelyek közvetlen szomszédságában található. A 6-os főútról könnyen és gyorsan megközelíthető, így kiváló választás gyártási, logisztikai vagy raktározási tevékenységre.

Műszaki adatok:

Telek területe:11 291 m²
Felépítmény teljes területe: 2 558 m²
ebből
Földszinti üzemcsarnok: 1 560 m²
Földszinti iroda és szociális blokk: 499 m²
Emeleti iroda és szociális blokk: 499 m²

Főbb jellemzők:

Daruzott gyártóüzem
Utolsó felújítás: 2009 és 2012
Nagyméretű, szintbeli ipari kapuk
Összközműves (víz, villany, gáz, csatorna)

Fűtés:
Üzemcsarnok: fekete sugárzós fűtési rendszer
Irodák: központi gázkazánról működő radiátoros hőleadók

Daruzás:
3 darupályán összesen 4 db, egyenként 3 tonnás híddaru
1 pályaszakaszon 10 tonnás híddaru

Eladási ár: 1,95 millió EUR

Az ingatlan ideális választás olyan vállalkozások számára, amelyek azonnal használható, daruzott ipari csarnokot keresnek jól megközelíthető, ipari környezetben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
279 e Ft
789 e Ft 65%
675 e Ft 59%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
713.7 M Ft m Ft
277.6 m Ft -157%
259.4 m Ft -175%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

39.9 M Ft
1 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

74.9 M Ft
2000 m²
2000 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

699 M Ft
7780 m²
5700 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

160 M Ft
800 m²
500 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

199.999 M Ft
106 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

699 M Ft
7728 m²
9265 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

199.999 M Ft
106 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba