Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XVIII. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
259 000 000 Ft259 M Ft 539 583 Ft/m2
8 szoba
480 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 440 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 693
Bosnyák Zoltán
MIK Magyar Ingatlan Központ

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Ferihegy főútvonalán irodát, műhelyt, raktárt, gondnoki lakást magában foglaló, saroktelken álló háromszintes épület eladó.

Ipari áram, ipari padlók, ipari kompresszor, 1.000 Kg-os teherlift a három szint között. Az udvarban rámpa a könnyebb rakodáshoz. Teljesen körbekerített saroktelek, 2 m magas zsaluköves kerítéssel, ami teljes diszkréciót biztosít, viszont megérett a felújításra, javításra.
Nagy, 13x5 méteres műhely 2,75 m-es belmagassággal a földszinten, ugyanekkora nagy tér az emeleten irodának, raktárnak, bárminek.

További helyiségek, úgymint berendezett 4 fős iroda, öltöző, pihenő, konyha, zuhanyzók, mosdók, tároló egységek, valamint egy külön 25 m2-es gondnoki lakás . A tetőtérben ugyancsak nagy raktárkapacitás 11x5 m-en 2,25 m-es belmagassággal, plusz a tér két szárnya ferde mennyezettel.

A három szint összesen bruttó 480 m2 alapterületen nettó 360 m2 hasznos területet biztosít egy vállalkozás termelőtevékenységéhez, raktározásához, avagy kereskedelméhez.

440 m2-es saroktelek nagy kapuval, teherautónak is alkalmas beállási lehetőséggel.

Főútvonal a városba, a repülőtérre, közel a DHL, a FedEx és további szolgáltatók.

Érdeklődése esetén állunk rendelkezésére! Az ingatlan személyes megtekintése előtt bővebb felvilágosítást adunk, további képeket is mutatunk, az ingatlantúrát kérésére megszervezzük.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 04. 28.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
540 e Ft
750 e Ft 28%
675 e Ft 20%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
259 M Ft m Ft
365.6 m Ft 29%
259.4 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

320 M Ft
3 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

650 M Ft
758 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

106 M Ft
3 szoba
81 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

85 M Ft
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

443 M Ft
5 szoba
746 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
100 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

680 M Ft
4434 m²
1328 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

189 M Ft
1701 m²
550 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft