Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XVI. kerület

+ 8 kép 1/11
714 000 000 Ft714 M Ft 27 266 Ft/m2
2.62 ha

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 786
Zámbó Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Budapest XVI. kerületében, Cinkotán, 26.186 m2 - nagy kiterjedésű rekreációs és szabadidős - területű telek eladó.

Alkalmas sport, sport jellegű, azt kiszolgáló létesítmények, beruházások megvalósítására. Az ingatlanon található egy 200 m2 területű építmény, melyben jelenleg iroda, öltözők, zuhanyzók, karbantartó helyiségek találhatók.
Építési, övezeti besorolása: K-Rek XVI (időszakosan egy időben nagy forgalmat vonzó, a sport rendeltetés mellett, az azokat kiszolgáló rendeltetésű épületek is tartozhatnak).
Az ingatlan alkalmas futball, kézilabda, vízilabda, kosárlabda, jégkorong, egyéb állami és EU-s projektek magvalósításához.

Besorolási jellemzők:
- Beépítési mód: szabadon álló
- Legkisebb telek terület: 10000 m2
- Beépítettségi mutató legnagyobb mértéke: 15%
- Terepszint alatti legnagyobb beépíthetőség: 25%
- Épület magasság: 12 m
- Zöldfelületi mutató: 50%

További kérdés esetén, kérem keressen a megadott telefon számon.
ZZs ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 367211

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
27 e Ft
3829 e Ft 99%
703 e Ft 96%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
714 M Ft m Ft
277.3 m Ft -157%
260 m Ft -175%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

184.075 M Ft
4 szoba
115 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XVI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVI. kerület

1090 M Ft
2.56 ha
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVI. kerület

250 M Ft
1259 m²
310 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület