City Pearl

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XIII. kerület

+ 15 kép 1/18
1 525 750 000 Ft1525.75 M Ft 402 254 Ft/m2
3793 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1321 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Demeter András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

XIII kerület Lőportárdűlő városrészében komplett irodaház eladó

Bruttó szintterület: 3793 m2
Telekterület: 1321 m2
Szintek: Pince + FSZ + 3 emelet

Leírás
Modern és professzionális irodapiaci feltételeknek is megfelelő épület.
Kiváló ergonómiai kialakítás, az irodafelületek kényelmes megközelítése a lift előtérből és a közös lépcsőházból
Lehetőség van nagy nyitott terekre, de ugyanúgy a csendes, szeparáltabb munkaállomásokra.
Az ingatlan kitűnő választás lehet mind önálló cégközpont mind bérbeadás céljára.
Kiváló természetes benapozás,

Megközelítés
Az irodaház kiválóan megközelíthető mind autóval, mind tömegközlekedéssel: több buszjárat, villamosvonal biztosítja az egyszerű és gyors elérhetőséget.
A környék infrastruktúrája kiemelkedő, számos szolgáltatás, mint például bevásárlóközpontok, éttermek, bankok és iskolák, sétatávolságra találhatóak.
További előnyök:
Ideális választás vállalkozásoknak, akik modern, jól megközelíthető székhelyet keresnek.
Fejlesztést/átalakítást követően egyéb funkcióra is alkalmas lehet (pl. lakóház, több lakásos társasház, oktatási intézmény, egészségügyi központ....)

Ár: 4.250.000. EUR + ÁFA

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
402 e Ft
897 e Ft 55%
675 e Ft 40%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
1525.75 M Ft m Ft
245.2 m Ft -522%
259.4 m Ft -488%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

448 M Ft
800 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

503.245 M Ft
226 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, IX. Mester u
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

9.99 M Ft
41 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

71.68 M Ft
1000 m²
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

2500 M Ft
2400 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

300 M Ft
368 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

269.437 M Ft
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

318.425 M Ft
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület