NapForrás 20 - Buda

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
503 245 340 Ft503.245 M Ft 2 226 749 Ft/m2
226 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Margitta Marietta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Utcai portálos ill. exkluzív belső kertre néző üzlethelyiségek Újlipótváros és Vízafogó határán….

Az ingatlan kiváló elhelyezkedése egy pezsgő- élettel teli környéken, vállalkozások és befektetők számára is kiváló lehetőséget kínál.

Nemrégiben átadott társasház földszintjén több utcafrontos ill. kertre néző üzlethelyiség is eladó.
Kialakítása: szerkezetkész.
Műszaki paraméterek: Belmagasság: 365-670cm-ig (galéria kialakítása is lehetséges).
A gépészeti és elektromos vezetékek részben az üzlethelyiségek mennyezetén kerülnek elvezetésre.
Hőleadó nem került még kiépítésre.

Az üzleteket a vevő a saját igényére alakíthatja ki…. tökéletes választás RENDELŐNEK, IRODÁNAK, BEMUTATÓTEREMNEK VAGY BÁRMILYEN MÁS SZOLGÁLTATÓ TEVÉKENYSÉGhez.

Frekventált, könnyen megközelíthető lokáció…. kiváló elhelyezkedés

- a Margit sziget látótávolságon és pár perc sétán belül
- Pozsonyi út sétatávolságon belül
- fél percre a Duna parttól
- számos kerékpárút csatlakozásánál

Ha kérdései merülnek fel, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem keressen telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2227 e Ft
1084 e Ft -105%
703 e Ft -217%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
503.245 M Ft m Ft
243.6 m Ft -107%
260 m Ft -94%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

269.437 M Ft
0 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

234.9 M Ft
208 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

2500 M Ft
2400 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

90 M Ft
6 szoba
318 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

318.425 M Ft
0 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

129 M Ft
282 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás