Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Budapest, VIII. kerület

+ 3 kép 1/6
62 300 000 Ft62.3 M Ft 1 092 982 Ft/m2
57 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mauterer Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő, frekventált részén kínálunk megvételre egy 57 m² alapterületű, utcáról közvetlenül nyíló üzleti ingatlant, amely kialakításának és elrendezésének köszönhetően a piacon valóban ritkaságnak számít.

Az ingatlan jó állapotú, jelenleg üres, azonnal birtokba vehető, és rendkívül sokoldalúan hasznosítható.

AZ IGAZI KÜLÖNLEGESSÉGE: NEM CSAK EGY SZINTBEN GONDOLKODHAT!

Az ingatlanhoz egy teljes értékű alsó szint is tartozik, amely azonos méretű, további 57 m²-es teret biztosít, normál belmagassággal. Ezáltal gyakorlatilag egy belső kétszintes kialakítású ingatlanról beszélünk – lefelé bővítve, amely ritka és rendkívül jól kihasználható megoldás.

A -1 szinten található teljes értékű alsó rész tökéletes lehet:

- raktárnak
- háttérirodának
- bemutatótérnek
- stúdiónak
- külön funkcionális üzleti egységnek
- vagy akár ügyfélfogadástól elkülönített munkatérnek

KIEMELKEDŐ ELŐNY: ÖSSZESEN 4 KÜLÖN BEJÁRAT!

Az ingatlan megközelíthetősége és használhatósága szinte egyedülálló:

• 2 külön utcafronti bejárat
• 1 bejárat a földszint feletti parkolószint felől
• 1 külön bejárat a -1 parkolószintről, közvetlenül az alsó részhez

Ez a kialakítás több funkció egyidejű működtetésére, szeparált használatra vagy akár külön üzleti egységek kialakítására is lehetőséget biztosít.

A földszinten emellett kialakításra került egy galériarész is, amely további hasznos teret nyújt tárolásra vagy kiegészítő funkcióra. A galéria belmagassága kb. 1,25 m, így nem teljes értékű álló galériaként funkcionál.

Kiváló lehet:

- irodának
- szalonnak
- kreatív stúdiónak
- kereskedelmi célra
- befektetésnek

Kedvező fenntartási költségek!

Az ingatlan fenntartása kifejezetten gazdaságos: a közös költség mindössze 8.000 Ft/hó,
míg a vízfogyasztás egyedi mérő alapján, tényleges használat szerint fizetendő.
Az alacsony havi költségek hosszú távon is kedvező üzemeltetést biztosítanak, akár saját vállalkozás, akár befektetési cél esetén.

Józsefváros fejlődése, a kiváló közlekedés és a környék folyamatos megújulása hosszú távon is erős értéktartó és befektetési potenciált jelent.

Egyedi kialakítás, ritka adottságok, többféle hasznosítási lehetőség – ilyen ingatlan kevés érhető el a környéken.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül

Utcáról nyíló üzlethelyiség a belvárosban ilyen méretben ritka – erős lokáció, azonnali hasznosíthatóság, stabil hozampotenciál.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1093 e Ft
719 e Ft -52%
675 e Ft -62%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.3 M Ft m Ft
114.3 m Ft 46%
259.4 m Ft 76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62.3 M Ft
57 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

700 M Ft
478 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

255 M Ft
352 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

1.431 M Ft
1 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

300 M Ft
444 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

35 M Ft
110 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

1.485 M Ft
2 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

18.9 M Ft
90 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

186 M Ft
5 szoba