Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Budapest, VIII. kerület

+ 5 kép 1/8
33 900 000 Ft33.9 M Ft 916 216 Ft/m2
37 m²

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Regős Rita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Budapest 08. kerületében, a Magdolna negyedben, közel a Kálvária térhez, 37 m2-es, 2022-ben teljes körűen felújított, utcáról nyíló alagsori, rövid időn belül költözhető 3 helyiségből álló ingatlan eladó. Az ingatlan ÜZLETHELYISÉG céljára kevés ráfordítással kialakítható, de akár továbbra is lakásként használható.Az ingatlan praktikus elrendezésű, jelenleg lakásként funkcionál. Nagy amerikai konyhás nappali, és ebből nyíló hálószoba, valamint zuhanyzós fürdő WC-vel került kialakításra. Az ingatlan fűtése külön szabályozható infrás padlófűtéssel, valamint a legnagyobb helyiségbe elhelyezett hűtő- fűtő klímával megoldott.

Az ingatlan elhelyezkedésének és kialakításának köszönhetően kiválóan alkalmas különféle ÜZLETI TEVÉKENYSÉGEK folytatására. Ideális választás lehet többek között szépségszalon, kozmetika, masszázszalon, iroda, bemutatóterem stb. kialakítására is. Befektetési célra és saját vállalkozás működtetésére egyaránt remek lehetőséget kínál.

A Magdolna negyed egy dinamikusan fejlődő terület, ahol a városi élet minden előnyét élvezheti. A közlekedési lehetőségek kiválóak, mivel a közeli busz- és villamos megállók, valamint az M3-as metróvonal révén könnyen elérheti Budapest bármely pontját. A környék számos szolgáltatással rendelkezik, beleértve a közeli élelmiszer üzleteket, street food büféket, kávézókat, színházakat, és egyéb kulturális lehetőségeket. A sétatávolságra található Kálvária tér sétatere és játszótere lehetőséget biztosít a szabadidő eltöltésére felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt, kutyafuttató is helyet kapott a főbejárat előtt.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az ingatlan tulajdoni lap szerinti rendeltetési módja raktár.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
916 e Ft
719 e Ft -27%
675 e Ft -36%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
33.9 M Ft m Ft
114.3 m Ft 70%
259.4 m Ft 87%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

1500 M Ft
379 m²
2883 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

44.9 M Ft
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

31.9 M Ft
1 m²
128 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

1.431 M Ft
1 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

300 M Ft
444 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

73.9 M Ft
142 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

18.9 M Ft
90 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

1.485 M Ft
2 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület