Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
99 000 000 Ft99 M Ft 707 143 Ft/m2
140 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mauterer Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Budapest VII. kerületben kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező, teljes egészében bérbe adott ingatlan-együttest, amely már a vásárlás pillanatától stabil bevételt biztosít új tulajdonosának.

Az ingatlan 2 külön helyrajzi számon szerepel, és 2 önálló utcai bejárattal és 2 önálló udvari bejárattal rendelkező egységből áll.

Az alsó szint 77 m² alapterületű, galéria 63 m2 alapterületű,
A belmagasság itt lenyűgöző, 4 méter, amely lehetővé tette, hogy a galéria és az alsó szint is teljes értékű, 2–2 méteres hasznos belmagassággal rendelkezzen.

A terek rendkívül jól kihasználhatók, jelenleg 7 külön szobára vannak felosztva, zuhanyzóval, toalettel ellátva ,amelyek mindegyike bérbe van adva, így az ingatlan több lábon álló, folyamatos bevételt termel. A komplexum értékét tovább növeli 1 utcai bejáratos üzlethelyiség, amely szintén ki van adva, ezzel még stabilabbá téve a hozamot.

A kivételes belmagasság, a galériázott kialakítás, a több önálló egység és a 2 külön helyrajzi szám együttese ritka lehetőség a belvárosi befektetési piacon.
Ez az ingatlan nemcsak azonnali cash-flowt kínál, hanem hosszú távon is értékálló, rugalmasan hasznosítható befektetés, amely akár később új funkcióra is könnyedén átalakítható.

Ha egy valóban működő, bevételt termelő ingatlant keres Budapest egyik legélénkebb városrészében, ez a lehetőség Önre vár.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
707 e Ft
602 e Ft -17%
675 e Ft -5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99 M Ft m Ft
135.9 m Ft 27%
259.4 m Ft 62%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

79 M Ft
9 szoba
170 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

116.8 M Ft
2 szoba
146 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

37.5 M Ft
100 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

54 M Ft
51 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

620 M Ft
1157 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan