Metrodom

Eladó ipari ingatlan
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 8 kép 1/11
169 000 000 Ft169 M Ft 1 396 694 Ft/m2
121 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Wild Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Bejáratott Klinika Eladó!
Felújított, igényes klinika Budapest szívében az Oktogonon. Ez a gyönyörű ingatlan egy privát orvosi klinikát rejt, amely kiváló lehetőséget kínál orvosoknak és egészségügyi szakembereknek, hogy saját praxisukat vagy klinikájukat működtessék a város központjában.
Az ingatlan hivatalosan 53 négyzetméteres a tulajdoni lapon, de valóságban 121 négyzetméteres területtel rendelkezik, mivel a nagy belmagasságnak köszönhetően egy második szint kivitelezése is megtörtént. Ez a tágas és jól kialakított klinikai
összesen 5 helyiségeket (4 rendelő, 1 db pihenő helyiség) és várótermet kínál a páciensek kényelmére, valamint egy teljesen felszerelt orvosi rendelőt a szakorvosok számára.
A klinika a modern egészségügyi felszerelésekkel és berendezésekkel van ellátva, amelyek lehetővé teszik a páciensek kiváló ellátását és kezelését.
Az Oktogon közelében található, így könnyen megközelíthető a tömegközlekedési eszközökkel és a város minden fontos pontja könnyen elérhető innen.
Ez a rendkívüli ingatlan lehetőséget kínál egy prémium orvosi klinika működtetésére a város szívében. Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy saját orvosi gyakorlatot indítson egy ilyen exkluzív ingatlanban.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1397 e Ft
716 e Ft -95%
675 e Ft -107%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
169 M Ft m Ft
109.8 m Ft -54%
259.4 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

80 M Ft
191 m²
191 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

290 M Ft
534 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

349 M Ft
750 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Paulay Ede
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

128.7 M Ft
143 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

58.9 M Ft
24 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca - Izabella utca sarok
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

44.9 M Ft
7 szoba
314 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
VI. kerület