Astora Olive Club House

Eladó ipari ingatlan
Budapest, V. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
19 900 000 Ft19.9 M Ft 1 990 000 Ft/m2
10 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Posváncz Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó Budapest V. kerületében a Váci utca közvetlen közelében egy utcai bejáratú üzlethelyiség.

Többféle tevékenységre alkalmas. Az utcában csak gyalogos forgalom van.

Az ingatlan tulajdoni lapon 7 négyzetméter de a valóságban 10 négyzetméter.

A havi rezsi minden egyedi mérés alapján kerül elszámolásra.

A közös költség 2500 forint mely tartalmazza a korlátlan vizet és a szemétszállítást is.

Az ingatlan teljesen tehermentes semmilyen tartozás nem terheli.

Megtekinteni rugalmasan van lehetőség.

Hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1990 e Ft
577 e Ft -245%
675 e Ft -195%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
19.9 M Ft m Ft
122.1 m Ft 84%
259.4 m Ft 92%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, V. kerület

129 M Ft
331 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
V. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, V. kerület

1100 M Ft
702 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Meder utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

135 M Ft
2 szoba
0 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

104.9 M Ft
3 szoba
83 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Paulay Ede utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

97.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
V. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, V. kerület

129 M Ft
331 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás