Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Békéscsaba

+ 17 kép 1/20
300 000 000 Ft300 M Ft 491 803 Ft/m2
610 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 24724 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 475
Labos Péter
Békéscsaba Andrássy út 7 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Békés vármegye székhelyén, Békéscsabán, a Kétegyházi út melletti ipari területen TELEPHELY ELADÓ! A GIPE-3-as övezetbe tartozó 15.542 m2 alapterületű telephelyen, bontott anyag újrahasznosítása történik az egyedileg kialakított törő gépsorral. Az összközműves ipari árammal ellátott ingatlanon, iroda és szociális helyiségeket tartalmazó épület, műhely, géptároló, raktár, hídmérleg (50 tonna) kezelő helyiség és géptároló található, összesen 610 m2 beépített területen. A telephellyel szemben, külön helyrajzi szám alatt nyilvántartott GIPE-2-es övezetbe tartozó 9.182 m2 területű, kivett beépítetlen terület megnevezésű ingatlan is eladó. Mindkét ingatlan ipari vágánnyal csatlakozik a vasúti hálózathoz! A LÉTESÍTMÉNY jelenleg is működő cég tulajdonában van, opcionálisan a CÉGGEL EGYÜTT IS MEGVÁSÁROLHATÓ. Amennyiben érdeklődését felkeltettem, az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető! ----------------------Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, megoldásokat kínálunk, melyek ügyintézése ingyenes. Kérje személyre szabott ajánlatunkat! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Békéscsabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Békéscsaba m² ár
492 e Ft
276 e Ft -78%
Ennek az ára
Békéscsaba átlagár
300 M Ft m Ft
266.4 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Békéscsaba

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

300 M Ft
2.47 ha
610 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

80 M Ft
2000 m²
500 m²
Tótkomlós
Eladó ipari ingatlan

Tótkomlós

45 M Ft
2 ha
2500 m²
Békéscsaba, Andrássy út-Bartók Béla út közötti városrész, Gábor Áron utca
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

200 M Ft
950 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

330 M Ft
9998 m²
2000 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

330 M Ft
9998 m²
2000 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

420 M Ft
7068 m²
880 m²
Nagykamarás, Nagykamarás, központ
Eladó ipari ingatlan

Nagykamarás

29 M Ft
5261 m²
1086 m²
Szeghalom
Eladó ipari ingatlan

Szeghalom

100 M Ft
1.16 ha
3160 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

270 M Ft
1452 m²
2157 m²
Tótkomlós
Eladó ipari ingatlan

Tótkomlós

140 M Ft
8069 m²
3639 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

300 M Ft
2.47 ha
610 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

39.9 M Ft
257 m²
Gyula
Eladó ipari ingatlan

Gyula

85 M Ft
1 szoba
816 m²
Mezőberény
Eladó ipari ingatlan

Mezőberény

5000 M Ft
12.06 ha
1.03 ha
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

359 M Ft
2.23 ha
5625 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

50 M Ft
1559 m²
253 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

200 M Ft
1238 m²
950 m²
Szarvas, Csabai út 9
Eladó ipari ingatlan

Szarvas

198 M Ft
4575 m²
998 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba