Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó 2 hektáros, ipari belterület Arnót településen, kiváló megközelítéssel!
Megvásárlásra kínálunk a Felsőzsolcai Ipari Parkban, egy összesen 2 hektáros, ipari belterületi ingatlant, mely aszfaltos útról közvetlenül megközelíthető, teljesen sík, és körbekerített. A telek tehermentes, magánszemély tulajdonában van, így gyors, rugalmas ügyintézéssel azonnal birtokba vehető.
A közművek (víz, villany, csatorna) az utcában elérhetők, az egyik legnagyobb előnye pedig, hogy nagy teherautókkal is könnyen megközelíthető, így logisztikai vagy ipari tevékenységre egyaránt kiváló választás. A terület öt külön helyrajzi számon van nyilvántartva, de összevonható, ami a további fejlesztések szempontjából előnyös. A telek egyharmada zúzalékkal már feltöltésre került, ezzel megkönnyítve a munkagépek közlekedését vagy az építkezés előkészítését.
Igény esetén további 7000 m² terület is vásárolható hozzá, így a fejlesztési lehetőségek még nagyobbak.
Az ingatlan csarnok vagy üzem építésére különösen alkalmas, de bármilyen más ipari, kereskedelmi célra is könnyen hasznosítható. A kiváló fekvés, a közvetlen megközelíthetőség és a már meglévő infrastrukturális adottságok miatt kiváló befektetési lehetőség.
Vevőink részére INGYENES, banksemleges hiteltanácsadást és ügyintézést tudunk biztosítani.
Hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 11. Utoljára módosítva: 2025. 06. 12.
Cím: Arnót