City Pearl

Eladó ikerház
Veszprém

+ 4 kép 1/7
199 000 000 Ft199 M Ft 1 950 980 Ft/m2
4 szoba
102 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 172 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688814707
Mühlbauer Norbertné
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Panorámás otthon Veszprém kiemelt városrészében Pajtakert, vár- és völgyhíd panorámával

Veszprém egyik legkiemeltebb városrészében, a Pajtakertben kínáljuk ezt a kivételes adottságú, nappali + 3 szobás, modern családi házat.

A 102 m²-es házban egy 9,7 m²-es terasz és egy 8,1 m²-es erkély található, ahonnan lenyűgöző panoráma nyílik a veszprémi várra és a völgyhídra.

A 172 m²-es telek ideális arányú, melyből 90,5 m² zöldfelület biztosítja a nyugodt, élhető környezetet.
A Pajtakert városrész rendezett, csendes utcái és kiváló elhelyezkedése különösen értékessé teszik az ingatlant.

A korszerű műszaki megoldásokról az energiahatékony hőszivattyús padlófűtés gondoskodik, amely alacsony fenntartási költséget és magas komfortérzetet biztosít.

A házhoz 21 m²-es gépkocsibeálló is tartozik.

Ez az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik panorámás, modern otthont keresnek Veszprém egyik legjobb városrészében, értékálló környezetben.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ014917

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás ikerházak ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1951 e Ft
1193 e Ft -64%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
199 M Ft m Ft
148 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém

Eladó ikerházak a környékről

Révfülöp
Eladó ikerház

Révfülöp

114.5 M Ft
5 szoba
203 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

281.801 M Ft
6 szoba
225 m²
Veszprém, Zirci utca
Eladó ikerház

Veszprém

127 M Ft
5 szoba
125 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ikerház

Veszprém

175 M Ft
5 szoba
158 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

259 M Ft
4 szoba
306 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

268.834 M Ft
6 szoba
236 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

127 M Ft
5 szoba
125 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó ikerház

Veszprém

142 M Ft
4 szoba
120 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

175 M Ft
5 szoba
158 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

220 M Ft
4 szoba
164 m²
Lovas, Nincs utca
Eladó ikerház

Lovas

185 M Ft
4 szoba
123 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

136 M Ft
4 szoba
107 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

148.9 M Ft
4 szoba
202 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

175 M Ft
5 szoba
112 m²
Veszprém, Zirci utca
Eladó ikerház

Veszprém

127 M Ft
5 szoba
125 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

199 M Ft
4 szoba
102 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

69.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

264.119 M Ft
6 szoba
231 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

171.361 M Ft
5 szoba
176 m²
Veszprém
Eladó ikerház

Veszprém

108 M Ft
3 + 1 szoba
99 m²
Balatonfüred
Eladó ikerház

Balatonfüred

287.612 M Ft
6 szoba
230 m²
Badacsonytördemic