Astora Art House

Eladó ikerház
Vácrátót

+ 13 kép 1/16
111 150 000 Ft111.15 M Ft 1 277 586 Ft/m2
3 + 1 szoba
87 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 363 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628814751
Szaniszló Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

MODERN OTTHON, TERMÉSZETKÖZELI NYUGALOM VÁCRÁTÓTON

Új építésű, hőszivattyús családi ház 363 m²-es saját telekkel

Vácrátót egyik legrendezettebb, új parcellázású, csendes részén eladó egy bruttó 104 m²-es (nettó 87,62 m² lakótér + 16,35 m² terasz), kiváló elosztású, egyszintes családi ház. Ez az ingatlan a fenntarthatóság és a kényelem találkozása – ideális választás mindazoknak, akik kerülik a város zaját, de nem akarnak lemondani a modern technológia előnyeiről.

Átgondolt belső elosztás
A tervezésnél a funkcionalitás volt az elsődleges szempont, így minden négyzetméter hasznosul:

Nappali zóna: Világos, tágas amerikai konyhás nappali, közvetlen kapcsolattal a kerti teraszhoz.

Háló zóna: 3 külön nyíló, teljes értékű hálószoba a privát szféra érdekében.

Kiszolgáló helyiségek: Fürdőszoba WC-vel, plusz egy külön vendég WC, valamint egy nélkülözhetetlen háztartási helyiség (mosókonyha/gépészet).

Műszaki tartalom – Rezsioptimalizált megoldások
Az ingatlan megfelel a legszigorúbb energetikai követelményeknek, így a fenntartási költségek minimálisak:

Szerkezet: 30 cm-es Porotherm téglafalak + prémium hőszigetelés.

Nyílászárók: 3 rétegű, 7 légkamrás üvegezés a tökéletes hang- és hőszigetelésért.

Fűtés: Modern hőszivattyús rendszer padlófűtéssel, mely a melegvíz-ellátást is biztosítja.

Extra kényelem: Klíma kiállás minden helyiségben, riasztó- és kaputelefon előkészítés.

Személyre szabhatóság: A burkolatok és szaniterek meghatározott értékhatárig még választhatók, így új otthona az Ön ízlését fogja tükrözni!

Miért Vácrátót?
Budapest északi agglomerációjának egyik legdinamikusabb, mégis legélhetőbb települése. A híres Botanikus kert és a környék kirándulóhelyei páratlan életminőséget biztosítanak. A közlekedés kiváló: az M2-es autóút közelsége miatt a főváros gyorsan elérhető, mégis tiszta levegő és madárcsicsergés várja otthon. Az ingatlan a népszerű Szent István parkban található, amely átmenő forgalomtól mentes, zárt jellegű kialakításának és rendezett lakóközösségének köszönhetően kiemelkedő biztonságot és zavartalan nyugalmat nyújt az itt élőknek.

Önnek ajánljuk, ha:
Alacsony rezsijű, korszerű, új építésű házat keres.

Fontos a saját, de könnyen karbantartható kert (363 m²).

Szereti a letisztult, világos tereket és a kertkapcsolat élményét.

Ne maradjon le álmai otthonáról!
A kivitelezés folyamatban van, így még részt vehet a befejező munkálatok stílusának kialakításában. További információkért és helyszíni megtekintésért keressen bizalommal a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Szaniszló Tímea
+36 30/599-5073

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

4 szobás ikerházak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
1278 e Ft
1131 e Ft -13%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
111.15 M Ft m Ft
99 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó ikerházak a környékről

Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
111 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85.5 M Ft
4 szoba
90 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

115 M Ft
2 + 2 szoba
97 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

95.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
104 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
119 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
111 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92 M Ft
4 szoba
85 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba