Aerogate Homes

Eladó ikerház
Törökbálint, Kastély utca

+ 16 kép 1/19
239 900 000 Ft239.9 M Ft 1 528 025 Ft/m2
5 szoba
157 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 430 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 398
Senye Katalin
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

KASTÉLY LIGET LAKÓPARK / B ÉPÜLET

TÖRÖKBÁLINTON A KASTÉLY UTCÁBAN, 2 SZINTES, N+4 SZOBÁS, 157 NM-ES, ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ 239,9 M FT-ÉRT.

A lakópark Tükörhegy legelőkelőbb részén, távol a forgalom zajától, már teljesen kiépült környezetben kerül kialakításra ez a luxus lakópark, magas műszaki tartalommal. 4 ház épül az 1640 m2-es kuriózumnak számító ősfás saroktelken, 2 különálló épületben.

Tervezésnél a legmagasabb minőségi követelményeknek való megfelelés és a privát szféra megtartása volt a vezető szempont.

A beruházó sok referenciával rendelkezik, mindegyik projektje tükrözi a minőséget és a gondos odafigyelést.

A ház előterétől balra található a rendkívül világos, kényelmes terekkel rendelkező, amerikai konyhás/étkezős nappali, melyhez kapcsolódik egy 23 nm-es terasz, azon túl pedig a sík kertrész.
Az előtértől jobbra kap helyet egy mosdó és a háztartási helyiség.

Az ingatlan emeletén egy privát fürdőszobával rendelkező szülői háló mellett további három hálószobát terveznek kialakítani, valamint egy zuhanyzós fürdőszobát.

A házhoz tartozik egy motoros kapun keresztül megközelíthető kocsibeálló is, garázs opcionálisan kialakítható.

A teraszajtók és ablakok korszerű műanyag nyílászárók, 6 légkamrás kivitelben, háromrétegű üvegezéssel.

A fűtés-hűtés központi levegő hőszivattyúval kerül megvalósításra. A hőszivattyú fedezi a fűtési hőigényt és a használati melegvíz igényt. A szellőztetésről központi, hővisszanyerős szellőztetőrendszer gondoskodik.

Átadás: 2026 II. negyedév

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás ikerházak ára Törökbálinton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.