Astora Márvány8

Eladó ikerház
Taksony

129 900 000 Ft129.9 M Ft 694 652 Ft/m2
5 szoba
187 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1961 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769705
Gosztola Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Taksony frekventált részén eladásra kinálunk egy nettó 130nm -es új építésű ikerházat.

A tervezés során a következő helységek lettek megálmodva 2 szinten:

Földszint:
-1szoba,
-amerikai konyhás nappali,
-wc,
-tároló fedett terasz.

Tetőtér:
-3 db szoba,
-fürdő+wc,
-gardrób,
-előtér.

Az ikerházak garázsnál kapcsolódnak össze. A fűtésről hőszivattyú gondoskodik.

Az ingatlanhoz tartozó telek mérete 558 nm.

Az ingatlan elhelyezkedéséből adódóan a fővárost 30 percen belül elérhetjük tömegközlekedéssel vagy gépkocsival.

Ügyfeleinknek ügyvédi segítséggel és ingyenes hiteltanácsadással állunk rendelkezésére. Ha kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, kérem hívjon segítek.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Gosztola Erika: +36/706382918 email: gosztola.erika@dh.hu https://ingatlanosod.dh.hu/

Referencia szám: HZ078670

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

5 szobás ikerházak ára Taksonyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Taksony m² ár
695 e Ft
927 e Ft 25%
Ennek az ára
Taksony átlagár
129.9 M Ft m Ft
118.6 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Taksony

Eladó ikerházak a környékről

Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

113.3 M Ft
4 szoba
0 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

91 M Ft
4 szoba
91 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

113.3 M Ft
4 szoba
103 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²