Seven Pearl

Eladó ikerház
Taksony

+ 4 kép 1/7
110 900 000 Ft110.9 M Ft 1 087 255 Ft/m2
5 szoba
102 m²

Részletes adatok

Telekméret: 553 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 367
Héda Zsó
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

RENDKÍVÜLI TAVASZI ÁR!

ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ TAKSONYBAN

Taksony szívében, átmenő forgalommentes, mégis főútvonalhoz közel eső utcában megvételre kínáljuk ezt a 102,2 m2-es 2.ikerházat, amely egy 873 m2-es összközműves telken épül.
Az 2.ikerház nappali + 4 hálószobás és a saját , önálló kert része 553 m2.
Jellemzői:

- Alapozás : vasbeton sávalap
- Falszerkezet : POROTHERM N+F 30 cm vastag Porotherm,ill.Leier téglából,az ikerházak közötti dupla falazattal, 15 cm dryvit szigeteléssel
- Födém : fafödém épül a koszorúhoz rögzített fa gerendákkal.
- Tetőfedés : betoncseréppel készül 3,0 x 5,0 cm lécezésre, tetőfóliával.
- Tetőszerkezet : hagyományos fa fedélszerkezet szarufákkal, talpszelemenekkel, taréjszelemennel,
- Válaszfalak: 10 cm-es kerámia válaszfalak
- a beltéri helyiségek elrendezése alakítható
- emelet feletti födémben 25 cm-es Knauf Classic hőszigetelő anyag
- Bejárati ajtó : műanyag több ponton záródó, biztonsági ajtó
- Belső ajtók : Utólagosan felszerelendő fa belső ajtók.
- Ablakok, teraszajtók: műanyag nyílászárók háromrétegű hőszigetelő üvegezéssel (U=0,7 W/m2K) - ---- Fűtés és melegvíz ellátás: H-tarifás hőszivattyú, padlófűtéses hőleadással.

- Utca fronti kerítés megépítésre kerül.
- új gk-bejáró kapu készül, elektromos motor nyitási előkészítéssel.
- Az utca a-2-es épületig Murvás út lesz kialakítva, 3-3, 5m

Építkezés kezdése: 2026.eleje
Átadása: 2026. nyár vége
A vállalkozó 25 éves szakmai tapasztalattal és sok referencia munkával rendelkezik.

Illetékkedvezmény valamint az államilag támogatott hitelek, köztük az Otthon Start Program is igénybevehetőek.

A környék csendes, jól megközelíthető, tömegközlekedés pár perc sétányira.

Amennyiben a CSALÁDI INGATLAN által ajánlott IKERHÁZ vagy bármely a kínálatunkban található CSALÁDI HÁZ és IKERHÁZ felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal. Hétvégén is dolgozom!

A CSALÁDI INGATLAN leendő ügyfeleinek, teljesen díjmentes hitel ügyintézést, valamint kedvező díjazású ügyvédi tanácsadást tud nyújtani partnerein keresztül

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Taksonyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Taksony m² ár
1087 e Ft
927 e Ft -17%
Ennek az ára
Taksony átlagár
110.9 M Ft m Ft
118.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Taksony

Eladó ikerházak a környékről

Taksony
Eladó ikerház

Taksony

113.3 M Ft
4 szoba
0 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
124 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

113.3 M Ft
4 szoba
103 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

134.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

113.3 M Ft
4 szoba
103 m²
Taksony
Eladó ikerház

Taksony

114.9 M Ft
5 szoba
187 m²
Herceghalom