Oasis Residence

Eladó ikerház
Szigethalom

+ 17 kép 1/20
89 000 000 Ft89 M Ft 1 047 059 Ft/m2
4 szoba
85 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 420 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 641
Csík Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Szigethalom csendes aszfaltos utcájában a szomszédtól fedett kerti tárolóval elkülönített ikerház belső lakása eladó.
KIVÁLÓ KIVITELEZŐ, VERSENYKÉPES ÁRON, KIVÁLÓ OTTHONT AJÁNL ÖNNEK! CSOK +, H-TARIFA, 2026 06. havi ÁTADÁSSAL!!

Az otthon 85,64 négyzetméteres, ehhez + kerti tároló 5,55 m2 és 29 m2 terasz kapcsolódik.
Helyiségei: nappali/étkező 27,00 m2, szoba 11,25 m2, szoba 9,12 m2, szoba 9,12 m2, konyha 5,25 m2, fürdő szoba 5,28 m2, közlekedő 3,52 m2, előtér 6,06 m2, kamra 2,34 m2, wc 1,50 m2, hth 5,20 m2, fedett belépő 5,48 m2 fedett terasz 11,79 m2, terasz 11,40 m2, tároló 5,55 m2.

A telek ideális 420 négyzetméteres, a szomszédot csak akkor látjuk és halljuk ha mi is szeretnénk, a teraszon zavartalanul pihenhetünk.

Az otthon beton alapra, tégla falazattal, fa födémmel, beton cserép fedéssel épül meg.
Az épület külső nyílászárói (ablakok) műanyag szerkezetűek 5 légkamrás 3 rétegű hőszigetelt üvegezéssel.
A bejárati biztonsági ajtó több ponton záródó.
A homlokzaton 15 cm Dryvit rendszerű, a födémben 25 cm fújt hőhíd mentes, míg a padlóban 10 cm lépésálló nikecell szigetelés kerül beépítésre.
Fűtése/ hűtése, meleg vízellátása hőszivattyúval (levegő) történik padlófűtéssel.
Burkolatok választhatóak keretösszegig, felette a vevő kompenzál. Szaniterek keretösszegig választhatók.
A kert alap kertrendezéssel kerül átadásra.

Az alaprajz változtatható, burkolatok választhatóak, a kivitelező igyekszik minden vásárlói igényt kielégíteni.

Az ikerfelek külön mérőórával, külön helyrajzi számmal rendelkeznek, társas házi alapító okirat készül.

Első "A" lakás 350 m2 kert, 75 m2 ára: 89.000.000 ft
Hátsó "B" lakás 420 m2 kert, 85,64 m2 ára: 89.000.000 ft

Várom megtisztelő hívását!

FINANSZÍROZÁS:
Nálunk mindent egy helyen intézhet:
- hivatalos ingatlanközvetítés;
- szakszerű jogi képviselet;
- profi CSOK-PLUSZ, és hitelügyintézés: 16 Bank, több mint 100 konstrukció;

A részletes adatvédelmi tájékoztató folyamatosan elérhető a oldalon. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390434

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Szigethalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigethalom m² ár
1047 e Ft
1017 e Ft -3%
Ennek az ára
Szigethalom átlagár
89 M Ft m Ft
86.9 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigethalom

Eladó ikerházak a környékről

Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
86 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
86 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

76.2 M Ft
4 szoba
103 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

54.3 M Ft
2 + 2 szoba
66 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

83.5 M Ft
3 + 1 szoba
107 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

69.9 M Ft
3 + 2 szoba
89 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
85 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
85 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

114.99 M Ft
4 szoba
110 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

95.5 M Ft
4 szoba
105 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
85 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

84.9 M Ft