River Life

Eladó ikerház
Szigethalom

+ 9 kép 1/12
94 999 000 Ft94.999 M Ft 1 319 431 Ft/m2
4 szoba
72 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 330 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Keresi álmai otthonát?
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy a jövőbeli álomotthonának tulajdonosa legyen Szigethalom egyik legvonzóbb részén!

Eladó ez a kivételes, új építésű, két szintes, 90 nm-es iker családi ház hátsó része, amely egy kb. 330 négyzetméteres telken helyezkedik el.
Az épület 30-as Ytong tégla felhasználásával készül.

Az ingatlan várhatóan 2026 áprilisában kerül átadásra, kínálva a legmodernebb otthoni kényelmet és eleganciát egyaránt.

A fűtést modern hőszivattyú biztosítja, amely tovább növeli az otthon kényelmét és gazdaságosságát.
Az ingatlan összközműves, így nem kell kompromisszumot kötnie a modern városi élet szükségleteivel kapcsolatban.

Nyugodt, családbarát környezete mellett, az itt élők számára könnyű hozzáférést nyújt Budapesthez és a környező infrastrukturális létesítményekhez is.

A településen található iskolák, óvodák és bevásárlóközpontok mind hozzájárulnak a kényelmes mindennapokhoz.
A környék zöldövezeti jellege és a Duna közelsége pedig kiváló lehetőséget nyújt a pihenésre és kikapcsolódásra.

A részletes tervdokumentáció és műszaki leírás megtekintés után áll rendelkezésre, így az érdeklődők pontos képet kaphatnak az otthon finom részleteiről is.

Bővebb információval, illetve megtekintéssel kapcsolatban várom megtisztelő hívását!

Amennyiben hitelre lenne szüksége, kollégám díjmentesen segít Önnek!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: HZ027027

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Szigethalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigethalom m² ár
1319 e Ft
1017 e Ft -30%
Ennek az ára
Szigethalom átlagár
94.999 M Ft m Ft
86.9 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigethalom

Eladó ikerházak a környékről

Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
86 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

83.5 M Ft
3 + 1 szoba
107 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

76.2 M Ft
4 szoba
103 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

89 M Ft
4 szoba
86 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

76.2 M Ft
4 szoba
103 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

54.3 M Ft
2 + 2 szoba
66 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

95.5 M Ft
4 szoba
105 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

69.9 M Ft
3 + 2 szoba
89 m²
Szigethalom
Eladó ikerház

Szigethalom

83.5 M Ft
3 + 1 szoba
107 m²
Vácrátót
Eladó ikerház