Avico Greentop

Eladó ikerház
Szeged

+ 16 kép 1/19
148 000 000 Ft148 M Ft 1 000 000 Ft/m2
4 szoba
148 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 355 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Rádóczi Ildikó
Openhouse Szeged

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162104 hivatkozási számú szegedi ikerház.

Újszőregen új építésű ikerház eladó – kulcsrakészen, prémium kivitelben

Eladásra kínáljuk Szeged-Újszőreg közkedvelt részén ezt a 2 lakásos, modern ikerházat.
Tervező: Török Csongor
Átadás várható ideje: 2025. december 31.

2-es lakás főbb adatai:

Lakótér: 111,56 m²

Fedett terasz: 18,48 m²

Nyitott terasz: 24,71 m²

Kert: 192,57 m²

Helyiségek: nappali + 3 szoba

Műszaki tartalom – a teljesség igénye nélkül:

Levegő-víz hőszivattyú, padlófűtés és mennyezethűtés

3 rétegű nyílászárók, biztonsági bejárati ajtó

AERECO szellőztető rendszer

Riasztó előkészítés, klíma alapcsövezés

Motoros redőnyök, szekcionált garázskapu motorral

Prémium burkolatok (8.000 Ft/m²-ig választható)

Teljes belső festés, szaniterek, csaptelepek

Zöldterület füvesítve, garázs előtt térburkolat

A garázs: 30,85 m² ára +13mFt

Az ikerház bruttó kulcsrakész eladási ár, műszaki tartalom szerint garázzsal 161.000.000, - Ft

Minőségi, időtálló anyagokkal kivitelezett, modern megjelenésű otthon, amely ideális választás családoknak vagy befektetőknek is.

További információért, alaprajzért és személyes megtekintéshez forduljon hozzánk bizalommal!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó szegedi ikerház, vagy bármely más ikerház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #162104

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A ikerház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás ikerházak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1000 e Ft
755 e Ft -33%
Ennek az ára
Szeged átlagár
148 M Ft m Ft
94.8 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó ikerházak a környékről

Sándorfalva
Eladó ikerház

Sándorfalva

129.5 M Ft
7 szoba
200 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

140 M Ft
4 + 1 szoba
145 m²
Mórahalom
Eladó ikerház

Mórahalom

72.6 M Ft
3 szoba
90 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

52.99 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

189 M Ft
4 szoba
110 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

195 M Ft
5 szoba
148 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

109 M Ft
4 szoba
118 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

89 M Ft
3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

109 M Ft
4 szoba
118 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

170.8 M Ft
5 szoba
148 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

139.99 M Ft
5 szoba
154 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

161 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

51 M Ft
4 szoba
127 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

189 M Ft
4 szoba
110 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

177 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

89 M Ft
3 szoba
122 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ikerház

Hódmezővásárhely

86 M Ft
4 szoba
100 m²
Makó
Eladó ikerház

Makó

90 M Ft
10 szoba
478 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

51 M Ft
4 szoba
127 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

177 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

125.5 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
67 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
68 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Vép
Eladó családi ház

Vép

75.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Zákányfalu
Eladó családi ház

Zákányfalu