BAM Living

Eladó ikerház
Szeged

+ 8 kép 1/11
79 800 000 Ft79.8 M Ft 582 482 Ft/m2
4 szoba
137 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 266 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 942
Kalmár Edit Virág
Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Szeged, Tápén, a népszerű városrész, kertvárosi környezetében ikerház felben vagy egészben! eladó. A teljes téglaház 150 millió ft és 6 db apartmant ki tud alakítani! A ház az 1980-as években épült, 137 nm, téglaépítésű. A ház jelenleg is lakott, azonban felújítandó állapotban van, 4 szobás, dupla garázzsal, 3 belső szintes. Az ikerház osztatlan közös tulajdonban van, használati megosztással. Fő útvonalon helyezkedik el, jó közlekedéssel, a helyi járatos buszok a közelben állnak meg. Jelenleg 4 szoba van, de még egy 5. szoba is kialakítható, ha az igények úgy kívánják. Gáz cirkó központi fűtés van, kényelmes. A szobák külön nyílóak, így kiadásra is megfelelő. 2 fürdőszoba van és 3 db wc. A földszinten korábban üzlethelyiség volt kialakítva. Igény esetén kiváló fodrászüzlet, virágos, fagyizó stb. kialakítható. A közelben van a népszerű Sárga és Tömörkény üdülőtelep, melynek közönsége potenciális vendégkör lehet üzlet szempontjából.
Az ingatlan megvásárlásához Babaváró, kedvező hitel is igényelhető, melynek intézéséhez szakszerű segítség áll a leendő vásárló rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
582 e Ft
755 e Ft 23%
Ennek az ára
Szeged átlagár
79.8 M Ft m Ft
94.8 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó ikerházak a környékről

Szeged
Eladó ikerház

Szeged

177 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

119 M Ft
4 szoba
100 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

170.8 M Ft
5 szoba
148 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

194.88 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

125.5 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

51 M Ft
4 szoba
127 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

170 M Ft
5 szoba
156 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

119 M Ft
5 szoba
164 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

52.99 M Ft
4 szoba
130 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ikerház

Hódmezővásárhely

86 M Ft
4 szoba
100 m²
Szeged, Újszeged, Fő fasor
Eladó ikerház

Szeged

170 M Ft
6 szoba
170 m²
Mórahalom
Eladó ikerház

Mórahalom

72.6 M Ft
3 szoba
90 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

89 M Ft
3 szoba
122 m²
Sándorfalva
Eladó ikerház

Sándorfalva

129.5 M Ft
7 szoba
200 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

109 M Ft
4 szoba
118 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

170 M Ft
5 szoba
156 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

161 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

195 M Ft
5 szoba
148 m²
Makó
Eladó ikerház

Makó

90 M Ft
10 szoba
478 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

45 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

139.99 M Ft