Aerogate Homes

Eladó ikerház
Szeged

+ 9 kép 1/12
144 000 000 Ft144 M Ft 757 895 Ft/m2
2 + 3 szoba
190 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Telekméret: 452 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770701
Kecskés László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

EXKLUZÍV KÖRNYEZET, MINIMÁL STÍLUS!

Újszeged dinamikusan fejlődő, kedvelt kertvárosi övezetében EMELT SZINTŰ SZERKEZETKÉSZ, belső kétszintes, saját kertkapcsolatos, prémium kategóriájú, minimál stílusú, család ház jellegű ikerház egyik fele eladó.

Az ikerház egymással érintkező falfelülete külön fallal rendelkezik, közte dupla szigeteléssel. Az épület kertre néző 452 m2-es telken épült, ahol amerikai konyha+nappali, 4 szoba, gardrób szoba, tágas, fedett terasz, erkély és dupla garázs kerül kialakításra.
A lépcsőház felett felülvilágító kupola (lapostető) gondoskodik a természetes megvilágításról.

Térfelosztása az alábbi:
Földszint: amerikai konyha+nappali, innen nyílik a terasz, kamra, háztartási helyiség, fürdő, közlekedő, előtér, garázs (lakótér - 65,72 m2, fedett terasz 23,58 m2, garázs 36,68 m2).

Emelet: 4 szoba, gardrób, fürdő, wc, közlekedő, erkély ( lakótér - 71,17 m2, erkély 9,97 m2).

Össz terület: 153,655 m2 (1/2-1/2 terasz és erkély) + 36,68 m2 garázs = 190,335 m2.

Ajánlom azoknak, akik elegáns, modern álomotthont szeretnének ahol minden a magas színvonalat és letisztultságot sugározza.

Ha felkeltette érdeklődését bővebb információért forduljon hozzám, keressen a hét bármely napján bizalommal!

VÁSÁROLJON SZAKÉRTŐN KERESZTÜL!

Referencia szám: HZ093902

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

5 szobás ikerházak ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
758 e Ft
971 e Ft 22%
Ennek az ára
Szeged átlagár
144 M Ft m Ft
155.2 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó ikerházak a környékről

Szeged
Eladó ikerház

Szeged

179 M Ft
4 + 1 szoba
181 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

194.88 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

195 M Ft
5 szoba
148 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

109 M Ft
4 szoba
118 m²
Hódmezővásárhely
Eladó ikerház

Hódmezővásárhely

86 M Ft
4 szoba
100 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

189 M Ft
4 szoba
110 m²
Szeged, Marostő, Thököly utca
Eladó ikerház

Szeged

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

45 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

139.99 M Ft
5 szoba
154 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

125.5 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
Makó
Eladó ikerház

Makó

37 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

179 M Ft
4 + 1 szoba
181 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

170 M Ft
5 szoba
156 m²
Szeged, Tarján lakótelep
Eladó ikerház

Szeged

140 M Ft
4 + 1 szoba
145 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

194.88 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

177 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

51 M Ft
4 szoba
127 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

170.8 M Ft
5 szoba
148 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

89 M Ft
3 szoba
122 m²
Sándorfalva
Eladó ikerház

Sándorfalva

129.5 M Ft
7 szoba
200 m²
Szeged
Eladó ikerház

Szeged

161 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó ikerház