Avico Greentop

Eladó ikerház
Százhalombatta

+ 3 kép 1/6
105 700 000 Ft105.7 M Ft 1 148 913 Ft/m2
4 szoba
92 m²

Részletes adatok

Telekméret: 280 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 272
Metykó András
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

MÁR CSAK EZ A HÁZ ELÉRHETŐ!

SZUPERHELYEN! – Eladó kulcsrakész ikerház Százhalombatta központi részén – Kizárólag a CSALÁDI INGATLAN kínálatában.

Eladó újépítésű ikerház Százhalombatta Dunafüredi kedvelt részén 86 m2 lakóterülettel, saját 280 m2 es telekrésszel, nappali + 3 szobával, fürdőszobával, háztartási helyiséggel, valamint hatalmas terasszal kulcsrakész állapotban. Önnek csak a BURKOLATOKAT, belső ajtókat és szanitereket kell kiválasztania!

A fokozott szigeteléseknek és a korszerű nyílászáróknak és a hőszivattyús fűtésnek köszönhetően rendkívül alacsony energia számlát érhetünk el. Megbízható, számos referenciával rendelkező kivitelező építi az eladó ikerházat, magas műszaki tartalommal és technológiai megoldásokkal. Százhalombatta kedvelt csendes kertvárosias részén helyezkedik el, közlekedése gyalogosan és autóval is egyaránt kiváló.

AZ ELADÓ Újépítésű ikerház Százhalombatta főbb jellemzői:

• lakóterület 86 m2
• saját használatú 280 m2 es telekrész
• tégla falazat + 15 cm szigetelés
• 30 cm fújt tetőszigetelés, Bramac beton cserép
• hőszivattyús padlófűtés és melegvízellátás – „H órával „
• légkondícionálás előkészítése
• 3 rétegű fokozott hőszigetelésű műanyag nyílászárók redőny előkészítéssel
• nagyméretű terasz
• pakolós rész a padlástérben
• viakolorozott kocsibeálló,
• riasztó, kaputelefon, napelemrendszer előkészítés
• IT és TV kábel minden szobában
• kerítés, + belső elválasztó kerítések
• választható burkolatok, szaniterek és belső ajtók
• termőföld terítés

A terasz feletti pergola opcionálisan kérhető! Átadás: 2026. nyár.

Az eladó újépítésű ikerház Százhalombattán magas műszaki tartalommal épül, az ár kulcsrakész ár, TARTALMAZZA a választható burkolatokat, belső ajtókat és szanitereket, a konyhabútor nem része az árnak. A kivitelező számos referenciával rendelkezik.

Ajánlom ezt az ingatlant azoknak, akik csendes, mégis közlekedés és természetközeli kellemes környezetben szeretnének, energia takarékos kényelmes kertkapcsolatos ikerházban élni.

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Százhalombattán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Százhalombatta m² ár
1149 e Ft
967 e Ft -19%
Ennek az ára
Százhalombatta átlagár
105.7 M Ft m Ft
67.5 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Százhalombatta

Eladó ingatlanok a környékről

Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Százhalombatta
Eladó ikerház

Százhalombatta

98.9 M Ft
6 szoba
164 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Százhalombatta
Eladó ikerház

Százhalombatta

110 M Ft
2 + 2 szoba
95 m²
Százhalombatta
Eladó ikerház

Százhalombatta

104.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Vác
Eladó sorház

Vác

95 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Mogyoród
Eladó családi ház

Mogyoród

110 M Ft
4 szoba
95 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Százhalombatta
Eladó ikerház

Százhalombatta

104.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Százhalombatta
Eladó ikerház

Százhalombatta

104.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89.9 M Ft
4 + 1 szoba
88 m²
Kismaros
Eladó családi ház

Kismaros

80.999 M Ft
3 szoba
65 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Százhalombatta
Eladó ikerház

Százhalombatta

98.9 M Ft
6 szoba
164 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba