Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Solymár legkedveltebb utcája!
Csend és nyugalom, amire vágyik? Itt biztos megtalálja.
- Solymár, ikerház
- 375nm saját, nyugati fekvésű kert
- 2002- ben épült épület, 27,5 nm-es garázzsal
- lakóterület garázs és teraszok nélkül, 126 nm, 4 teljes értékű szobával, 2 fürdővel, 2 WC-vel / Kludi csapteleppel/
- kandalló a nappaliban
- a konyhában 3 új Bosch termék: mosogatógép, sütő és főzőlap. Valamint egy új gránit mosogatótálca Kludi csapteleppel.
- 4 éve kondenzációs kazán csere
- teraszok mérete 17 nm és 13nm, kisebbik panorámás, és kitekerhető napellenzővel felszerelt
- garázs 2 beállós, elektromos autó töltésére alkalmas
- külső nyílászárók cseréje megtörtént, triplaüveges, fa nyílászárók, földszinten és az emeleti napos ablakokon redőny van
- riasztó van, mindkét szinten az üvegek fóliázottak, betörés védettek, szúnyoghálóval felszereltek
Az ingatlan azonnal birtokba vehető .
A ház nagyon szépen kidolgozott stílusban és időtálló minőségben készült, remek választás olyan ügyfelek számára, akik már nem szeretnének bajlódni átalakításokkal hiszen az ingatlan állapota újszerű.
További információért hívjon bizalommal !
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 09. Utoljára módosítva: 2025. 07. 09.
Cím: Solymár