Oasis Residence

Eladó ikerház
Siófok

+ 15 kép 1/18
134 990 000 Ft134.99 M Ft 918 299 Ft/m2
4 szoba
147 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 432 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pásztor Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

CSALÁDOSOK, BALATONRA KÖLTÖZŐK FIGYELEM!!

Szeretném felhívni a figyelmét erre a PRÉMIUM, ÚJÉPÍTÉSŰ, NETTÓ 147NM-ES IKERHÁZFÉLRE, AMIHEZ 432NM-ES TELEKRÉSZ TARTOZIK!

Az ingatlan nem csak a helyszín szempontjából kiváló választás, hanem maga az otthon is modern, kényelmes ÉS RENDKÍVÜL FELSZERELT.
A TÁGAS és az EXKLUZÍV KANDALLÓS nappali, plusz 3 SZOBA, illetve 3 FÜRDŐSZOBA minden család igényét kielégíti!

Az ingatlant NAGY 16NM-ES TERASZA ÉS 20NM-ES ERKÉLLYEL TERVEZTÉK.

FŰTÉSÉRŐL, KONDENZÁCIÓS GÁZ-CIRKÓS PADLÓFŰTÉS , illetve a fent említett a kivitelező álltál tervezett, EGYEDI KANDALLÓ gondoskodik, továbbá 4db, HŐSZIVATTYÚS, HŰTŐ-FŰTŐ KLÍMA, biztosítja a kellemes hőérzetet. (1 a nappaliban, 3 az emeleten szobánként)

Falai 30-as POROTHERM TÉGLÁBÓL, illetve a két ingatlan közötti válaszfal, DUPLA SOROS SILKA falazattal készült a teljes hangszigetelés céljából!

TOVÁBBI EXTRA, HOGY A JELENLEGI VÉTELÁR TARTALMAZZA AMÁR BEÉPÍTETT KANDALLÓT, AZ ELEKTROMOS REDŐNYÖKET, ILLETVE AUTOMATA GARÁZSKAPUT EGYARÁNT!

HASZNÁLATBAVÉTELI ENGEDÉLLYEL RENDELKEZIK, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!

Igény szerint 2 GENERÁCIÓS kivitelre is módosítható!

A SIÓFOK mindig is vonzotta az embereket a családias környezete, infrastruktúrája és lokációja végett. Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik a BALATON KÖZELÉBEN, de még is kertvárosias életmódot preferálják.
Siófok Szabadstrandja 7 perc autóval, gyalog 21 percre található.

Várható KULCSRAKÉSZ átadás, 1 HÓNAPON BELÜL!

ILLETVE A MÁSIK FÉL IS MEGVÁSÁROLHATÓ: U0048737

HITEL TANÁCSADÓINK KÉSZSÉGGEL ÁLLNAK RENDELKEZÉSÉRE, AKÁR VÁSÁRLÁS, AKÁR CSAK EGY ELŐZETES HITELSZŰRÉSRŐL LEGYEN SZÓ!

Ha bármilyen kérdése lenne, vagy szeretné személyesen is megnézni az ingatlant, ne habozzon felvenni Velem a kapcsolatot a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
918 e Ft
1193 e Ft 23%
Ennek az ára
Siófok átlagár
134.99 M Ft m Ft
118.5 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó ikerházak a környékről

Siófok
Eladó ikerház

Siófok

129.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

165.13 M Ft
3 szoba
118 m²
Balatonszemes
Eladó ikerház

Balatonszemes

55 M Ft
3 szoba
94 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

85 M Ft
3 + 1 szoba
68 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó ikerház

Balatonmáriafürdő

44.7 M Ft
3 szoba
77 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

72.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

220 M Ft
5 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

129.9 M Ft
4 szoba
107 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

64 M Ft
3 szoba
58 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

249 M Ft
4 + 1 szoba
152 m²
Balatonfenyves, Dér utca
Eladó ikerház

Balatonfenyves

37.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

209 M Ft
4 + 1 szoba
152 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169 M Ft
10 szoba
305 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

103.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

169.999 M Ft
6 + 1 szoba
135 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

165.13 M Ft
3 szoba
118 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

220 M Ft
5 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

170 M Ft
6 szoba
120 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

129.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

149.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

103.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Balatonberény
Eladó ikerház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²

Falusi CSOK ingatlanok