Seven Pearl

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 4 kép 1/7
110 000 000 Ft110 M Ft 632 184 Ft/m2
4 szoba
174 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 990 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234098
Szatmári Éva
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Modern, új építésű ikerház eladó Nyíregyházán, Oros csendes kertvárosi részén!

Nyíregyháza egyik kedvelt, kertvárosi övezetében, Oroson kínálunk megvételre egy 112 m²-es, prémium kivitelezésű ikerházat, amely ideális választás családok számára.

Az ingatlan korszerű műszaki megoldásokkal készült:

energiatakarékos hőszivattyús rendszer
mennyezeti hűtés + padlófűtés (radiátorok nélkül)
Loxone okosotthon rendszer
3 rétegű, 7 légkamrás, felsőkategóriás nyílászárók

Praktikus elosztás:

tágas nappali + étkező + konyha
3 külön nyíló hálószoba
2 fürdőszoba
kamra és gardrób

További extrák:

22 m²-es hátsó terasz
14 m²-es első terasz
25,6 m²-es garázs

A közel 1000 m²-es telek rengeteg lehetőséget kínál:
kertészkedés, játszótér, medence vagy akár szauna kialakítására is ideális.

Az ár a kulcsrakész állapotot tartalmazza, így azonnal költözhető otthont kap.

Teljes körű ügyintézés biztosított:

bankfüggetlen hiteltanácsadás
ügyvédi háttér

További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
632 e Ft
758 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
110 M Ft m Ft
90 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Kaposszerdahely, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház