Aerogate Homes

Eladó ikerház
Nyíregyháza, 2. emelet

+ 6 kép 1/9
79 900 000 Ft79.9 M Ft 841 053 Ft/m2
3 szoba
95 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 922
Pápai Béla
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyházán, Nyírszőlősben kínálok eladásra egy új építésű, 95 nm-es, 3 szoba, nappalis ikerházat, amelyhez 16 nm-es garázs kapcsolódik.
Az ingatlan 100%-ban kulcsrakész állapotban, várhatóan 2026. tavaszán kerül átadásra – megbízható kivitelezőtől, referencia munkákkal!
Elrendezése:
 
Földszinten: előtér, nappali-konyha-étkező, zuhanyzós fürdőszoba, 1 szoba, háztartási helyiség,
Emeleten: 2 szoba, közlekedő, fürdőszoba található.
 
Főbb jellemzők:

Tégla falazat, 15 cm-es szigeteléssel,
A közös fal dupla fallal épül - így nincs áthallás!
Egyedi gázfűtéses,
Műanyag nyílászárók,
Klímaberendezés (2 db hűtő-fűtő)
400 nm-es körbekerített telek.

A kivitelező korábbi munkái megtekinthetők – igény esetén referenciaingatlan bemutatása megoldható!
 
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!
Energetikai besorolás: A++Az ingatlan azonosítója: 99538Érdeklődni: +36209222558

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
841 e Ft
822 e Ft -2%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
79.9 M Ft m Ft
87 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft