Aerogate Homes

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 2 kép 1/5
79 999 000 Ft79.999 M Ft 601 496 Ft/m2
3 szoba
133 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 271
Kovács-Francesco Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza-Oros, családok által legkedveltebb lokalizációjában, ikerházak kerülnek értékesítésre. 133m2 alapterületű, 30 as porotherm téglából készült, 15 cm szigeteléssel, a padlásnál hanggátló téglát használtak, a hangszigetelést szem előtt tartva. Fűtés vegyesen hőszivattyú és padlófűtés. Napelemek elhelyezésére a nyeregtetőn van lehetőség. Az ingatlant képzi, 3 hálószoba, amerikai konyha, terasz, kamra, wc, fürdőszoba, mosókonyha, garázs, elektromos kapuval. a letisztultságot és a környezetet szem előtt tartva, antracit tetővel, fehér nyílásszarókkal, és fehér falakkal kerül átadásra. Jelenleg 70% os a készültség, kb 3 hónap a szerződés kötéstől az átadás. Ekkor megtörténik a belső burkolatok kiválasztása, illetve az utca aszfaltozása. További információkért keressen, csok, babaváró, lakáshitel ügyintézés természetesen megoldható. Kovács-Francesco Ádám

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
601 e Ft
813 e Ft 26%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
79.999 M Ft m Ft
86.4 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház